Про нас

about us-ua

Toys4brain – єдиний в Україні онлайн-магазин STEM-іграшок

Ми ще називаємо їх іграшки для мозку або корисні іграшки, тому що вони рівною мірою розважають та навчають: дають дитині уявлення про оточуючий світ, пояснюють явища природи та закони фізики, вчать конструювати та програмувати, розвивають моторику, логіку, творче та просторове мислення тощо. І усе це в форматі гри.

Роботи, науково-пізнавальні набори, електронні конструктори, механічні моделі та 3D-пазли, набори для програмування та кодування, головоломки – все це STEM-іграшки, які повинні бути в житті кожного божевільного та безстрашного винахідника, потенційного генія та просто успішної людини XXІ століття. І саме такі круті розваги для мозку ви знайдете на toys4brain.

STEM рухає світ вперед!

Концепція STEM охоплює природничі науки (Science), технологію (Technology), інжиніринг (Engineering) та математику (Mathematics) і позначає освітні програми та професії, які інтегрують знання та навички у цих галузях. STEM-іграшки допомагають дітям, в легкій та цікавій формі, отримати складні технічні знання та навики. Тобто, сприяють формуванню винахідників, науковців, технологічних революціонерів нового рівня. Більше про STEM та його вплив на сучасний світ ми розповідаємо ось тут.

Займаємось STEMізацією з 2015 року

Починаючи з 2015 року, ми пропагуємо в Україні ідею STEM-іграшок та підтримуємо розвиток нового формату освіти загалом. Наша мета – не лише популяризація іграшок, які вже встигли підкорити голови дітей у всьому світі. Ми прагнемо підтримувати та брати безпосередню участь у процесі розвитку STEM-освіти в Україні та поширенню STEM-ідей загалом.

Найцікавіші STEM-іграшки зі всього світу для дітей і дорослих будь-якого віку

Завдяки співпраці з кращими визнаними у світі виробниками ми маємо можливість забезпечити великий вибір іграшок, що навчають, розвивають і розважають. Ми пропонуємо виключно оригінальну та перевірену продукцію. Тому ви можете бути впевнені в якості, надійності та безпечності іграшки чи набору, придбаного на toys4brain.

Те, що вам варто знати про toys4brain:

  • Офіційний імпортер та дистриб’ютор ключових брендів та виробників товарів у галузі STEM Toys & Hobbies.
  • Нас легко знайти online та в представництвах у 4 найбільших містах України: у Києві, Львові, Дніпрі та Харкові.
  • toys4brain.com.ua - спеціалізований онлайн-магазин: тільки STEM і лише про STEM.
  • Актуальний асортимент: ми пильно стежимо за світовими тенденціями та інтересами дітей.
  • Технічна підтримка онлайн: розказуємо, підказуємо, знаходимо, допомагаємо.
  • Багаторічний досвід міжнародної співпраці.
  • Ми зацікавлені у підтримці та просуванні українських винахідників та виробників іграшок, що навчають та розвивають.

Ми запрошуємо вас усією сім’єю до неймовірного світу науки, робототехніки, електроніки та інженерії. Нехай ваші діти стають винахідниками, новаторами, вченими і тими прогресивними лідерами, які завтра вирішуватимуть нагальні для людства проблеми. І нехай вони починають вже сьогодні. А ми вам у цьому допоможемо!

Розважайтесь та навчайтесь разом з toys4brain

logo-ua
uk
Українська Русский
Чат з продажів
 Українська не у мережі
 Техпідтримка не у мережі
Контакти
Телефон:
Зворотний дзвінок
Email:
Чат з продажів
Контакти