STEM-набір 4M Наука про Землю 00-05538/EU

Код: 906271
STEM-набір 4M Наука про Землю 00-05538/EU
Все про товар
Опис
Відео
Доставка
Оплата
Гарантія
766.40 ₴
Сповістити
про наявність
Все про товар
Вік: 8-13
Науково-пізнавальний набір «3 в 1» для проведення видовищних експериментів у домашніх умовах. Для дітей віком від 10 років. Читати далі
766.40 ₴
Сповістити
про наявність
Додати до обраних
766.40 ₴
Сповістити
про наявність
Опис

Вивчайте природну силу Землі, занурившись у неймовірні дослідження. Спостерігайте за виверженням мінімоделі вулкана. Вирощуйте кристали, які сяють у темряві. Видобувайте агати, доломіти чи аметисти та колекціонуйте їх. Усі необхідні для цього матеріали бренд 4M завбачливо зібрав в одну коробку, тож маленькі вчені зможуть провести не один і не два, а цілих три досліди!

Відео

Youtube video

Як користуватися

Насамперед ретельно ознайомтеся з ілюстрованою інструкцією та вирушайте назустріч відкриттям! Розбийте «кам’яну» брилу іграшковим зубилом і дізнайтеся, який сюрприз ховається всередині. Огляньте знахідки, зафіксуйте їхні розміри та властивості на спеціальній дошці.

Для зведення вулкана слід з’єднати суху білу суміш із водою, скріпити три пластикові сектори в цілісну форму та перелити в неї отриманий розчин до застигання. Розфарбуйте кімнатний Кіліманджаро та зімітуйте його пробудження з допомогою соди й оцту. Прикрасьте підніжжя красеня кристалами! Нарешті є нагода виростити їх самостійно, а знадобиться для такого дива лиш кілька днів. Несила чекати? Почніть зі снігового дерева – воно випустить цвіт вже за лічені години.

4M Наука про Землю 00-05538/EU формує у дітей навички взаємодії з довкіллям, активізує розумову діяльність та інтерес до природних явищ. STEM–комплект викликає бажання досліджувати, пізнавати нове. З ним школярі вчаться аналізувати та структурувати результати роботи, що сприяє розвитку критичного й наочно-дійового мислення.

Кому подарувати

Допитливим експериментаторам віком від 10 років. Набір також часто замовляють для занять у геологічних гуртках та першого знайомства з поняттями мінералогії й хімії.

Про виробника

Науково-пізнавальні набори 4М – це простий та цікавий спосіб вивчення різноманітних фізичних явищ, принципів конструювання та застосування альтернативних джерел енергії. Найкраще такі набори підходять дітям шкільного віку, адже саме в цей час вони неабияк допитливі та прагнуть дослідити весь світ в найкоротші терміни. В асортименті виробника ви знайдете цікаві набори для дослідження природних явищ, проведення експериментів, конструювання роботів та механізмів тощо.

Характеристики

Вік від 10 років
Діаметр основи вулкана 130 мм
Діаметр снігового дерева 70 мм
Прозорі ємності (основа) 30 мм, 45 мм
Габарити опаковання 375 мм × 285 мм × 65 мм
Країна-виробник Китай

Комплектація

 • Складові для дослідів:
  • "Вулкан"
  • "Розкопки"
  • "Кристали"
 • Тканинний мішечок – 1 шт.
 • Лупа – 1 шт.
 • Пензлик – 2 шт.
 • Фарби – 6 шт.
 • Інструкція (англійською) – 1 шт.

Додаткова інформація

 • використовувати лише під наглядом дорослих, особливо під час проведення експериментів із застосуванням гарячої води;
 • уникайте контакту розчинів з очима, слизовими оболонками;
 • не дивіться на сонце крізь збільшуване скло;
 • для роботи з окропом використовуйте тільки посудини, представлені у наборі. Інші ємності можуть деформуватися під дією температур і спричинити опіки;
 • дотримуйтеся вікових рекомендацій 4M.
Відео
Youtube video
Доставка
Оплата
Гарантія

Відгуки клієнтів

uk
Українська Русский
Чат з продажів
 Українська не у мережі
 Техпідтримка не у мережі
Контакти
Телефон:
Зворотний дзвінок
Email:
Чат з продажів
Контакти