STEM-набір 4М Гідравлічна рука 00-03414

Код: 888910
STEM-набір 4М Гідравлічна рука 00-03414
Все про товар
Опис
Відео
Доставка
Оплата
Гарантія
355.88 ₴
Сповістити
про наявність
Все про товар
Вік: 5-13
STEM-набір для створення гідравлічного маніпулятора – роботизованої руки, що може захоплювати, піднімати та переміщати різні предмети. Читати далі
355.88 ₴
Сповістити
про наявність
Додати до обраних
355.88 ₴
Сповістити
про наявність

Також вас можуть зацікавити

Базовий набір для вишивання без використання голки, призначений для дітей старше 4 років. Містить звіряток зі схемами вишивання, нитки та інструкцію.
ID: 896124
Творчий набір дозволяє створити чарівну лампу для дітей у формі зоотропа або дискокулі.
ID: 896113
Опис

4М Гідравлічна рука – це навчальний набір для самостійного складання гідравлічного маніпулятора у вигляді роботизованої руки, яка здатна захоплювати, піднімати та переміщати невеликі предмети. Зроблено в Китаї.

Відео

Youtube video

Як користуватись

Для складання вам знадобляться мікрокусачки та викрутка. У комплект входить покрокова інструкція користувача, яка допоможе вам без проблем створити власний маніпулятор. З міркувань безпеки діти повинні складати конструктор під наглядом дорослих.

Під час складання і взаємодії з маніпулятором дитина дізнається про принципи роботи гідравлічної енергії. Набір також стане чудовим наочним посібником для вивчення робототехніки, механіки та фізики.

Роботизована гідравлічна рука – це універсальний інструмент, здатний піднімати практично все (що підходить за розміром). Експериментуйте, веселіться, але будьте обережні: ми не рекомендуємо захоплювати крихкі предмети.

Від домашніх тварин теж краще триматись якомога далі, адже наслідки такої зустрічі можуть бути непередбачуваними!

Кому подарувати

Конструктор підійде всім, хто захоплюється роботобудуванням та цікавиться альтернативними джерелами живлення. Рекомендований вік: від 5 років.

Про виробника

Науково-пізнавальні набори 4М – це простий та цікавий спосіб вивчення різноманітних фізичних явищ, принципів конструювання та застосування альтернативних джерел енергії. Найкраще такі набори підходять дітям шкільного віку, адже саме в цей час вони неабияк допитливі та прагнуть дослідити весь світ в найкоротші терміни. В асортименті виробника ви знайдете цікаві набори для дослідження природних явищ, проведення експериментів, конструювання роботів та механізмів тощо.

Характеристики

Габарити 240 × 220 × 60 мм
Вік від 5 років

Комплектація

Відео
Youtube video
Доставка
Оплата
Гарантія

Відгуки клієнтів

uk
Українська Русский
Чат з продажів
 Українська не у мережі
 Техпідтримка не у мережі
Контакти
Телефон:
Зворотний дзвінок
Email:
Чат з продажів
Контакти