6 причин обрати робот-конструктор для вашої дитини

26.07.2018

Роботами сьогодні вже нікого не здивуєш. В наш час роботизовано майже все, що можливо собі уявити. Світ змінюється, стає комфортнішим і приємнішим для життя. І поки старше покоління насолоджується «інтелектуальною» технікою з дистанційним керуванням, молодші відриваються по-своєму. З роботизованими і програмованими роботами, конструкторами, наборами… Тому зараз саме час говорити про те, а чи є від них користь? Чи не переоцінені вони? (Спойлер: ні!)

Але про все по черзі.

Робот замість підручника!

Не без іронії, але так воно і є: правильно обраний робот може стати повноцінною заміною шкільному підручнику з того чи іншого предмета. Або ж майже повноцінною. Але враховуючи те, що багато роботів постачаються в комплекті з довідником, від «майже» можна справедливо відмовитися.

Makeblock mBot Рейнджер

Найбільше в навчанні програмуванню відзначився бренд Makeblock. Можливості світу роботів-конструкторів вже давно не обмежуються машинками з керуванням, що мають чотири кнопки напрямку. Програмування – одна з найскладніших сфер в області точних наук. Але такі роботи, як, наприклад, малюк Makeblock mBot або mBot Рейнджер, роблять її ближчою та зрозумілішою. Попри важливе призначення, створюються такі роботи-конструктори доволі простими. Але з однією особливістю – заглиблені в програмування.

Makeblock – це китайський бренд, що створює інноваційних програмованих роботів для дітей. Вони мають кілька рівнів складності. Як для тих, хто ніколи раніше не стикався з подібними технологіями, так і для тих, хто вже добре з ними знайомий. Такі іграшки піддаються різноманітним змінам. Багато моделей легко трансформуються в інші. А ще, на радість споживачу, виробник розробив набори розширень, що значно збагачують можливості роботів. Керування здійснюється за допомогою будь-якого девайсу. А це також привертає увагу дітей. Яка дитина відмовиться «зависнути» з гаджетом в руках? Але і це може бути корисним!

Youtube video

Навички, що розвиваються з подібними роботами, не обмежуються одним лише програмуванням. Тут і математика, і інженерія, і логіка, і фізика… І багато чого ще. Навіть дорослі можуть отримати нові знання, допомагаючи дитині складати  конструктор!

Залучення до нанотехнологій

Artec Robotist

Мабуть, кожен чув гнітючі новини про те, що скоро роботи замінять людей на заводах і фабриках. Чи про автопілот Tesla, що у 2016 році став причиною автокатастрофи. Та й взагалі, роботи скоро захоплять світ, і буде всім нам несолодко. Крім того, зараз є так багато фільмів жаху про роботів чи штучний інтелект, що мають лише злі наміри. Та не такий страшний чорт, як його малюють.

«Understanding what machines can and can’t do is the best way to address fears. / Розуміння того, на що здатна машина – це найкращий спосіб подолати страхи».

Взаємодіючи з роботами-конструкторами, діти залучаютьсядо технічного прогресу. Вони адаптуються до світу сучасних технологій, що постійно змінюється. Дитина звикає створювати нове: бути винахідником, а не лише пасивним споживачем.

В процесі складання, розбирання, програмування й будь-яких інших змін роботів, діти усвідомлюють, на що вони справді здатні та виявляють свої сильні сторони.

Нова електронна економіка

Діти дорослішають швидко. І практично з такою ж швидкістю все більшої сили набирає новий етап розвитку економіки. Електронна торгівля, гроші, маркетинг, банкінг… Топові підприємці, серед яких Ілон Маск (Tesla) і Джеф Безос (Amazon) інвестують мільярди  чесно зароблених коштів у робототехнології. Ринок штучного інтелекту росте з кожним роком. І саме тому спеціалісти, що знають, як він функціонує, будуть мати величезний попит.

Нова електронна економіка

Медіалабораторія МТІ (англ. MIT Media Lab) назвала мову програмування «новою грамотністю». Ми вчимо дітей читати і писати, коли вони ще малі, коли їх мозок здатний запам’ятовувати великі обсяги інформації швидко та легко. Чому б в той же час не навчити їх кодити та програмувати?

Програмовані конструктори та роботи-конструктори для дітей – найкращі помічники у цій непростій справі. На щастя, вони вже є в продажу. І далеко ходити не треба!

Робота в команді

Програмовані роботи-конструктори навчають дітей важливих навичок: програмування, фізики, логіки, творчого мислення, електроніки, інженерії і багато іншого. Але далеко не кожна дитина буде працювати в NASA. Також зовсім не обов'язково, що майбутня професія буде пов'язана з наукою та технологіями. Коли так, то який сенс ув цих модних роботах?

Робота в команді

Такі іграшки – це набагато більше, ніж просто конструктори, що допомагають вивчити основи програмування чи інженерії. Багато сучасних роботів створені таким чином, що бути складеними в компанії друзів або сім'ї. До речі, саме тому використовувати їх на шкільних уроках – це завжди хороша ідея. Лише одного такого конструктора буде достатньо, щоб забезпечити навичками роботи в команді увесь клас.

Для дітей і підлітків важливо навчитись висловлювати свої ідеї та думки, не пригнічуючи при цьому інтереси інших людей. Також важливо вміти брати на себе відповідальність за свої рішення. Це необхідно для успішного професійного існування у всіх сферах, навіть найвіддаленіших від науки та техніки.

Це весело!

Професійні навички, програмовані роботи, лідерство, нанотехнології… Чи не забули ми чого? Точно, розваги! Діти люблять повеселитися, це правда. Немає значення, втікаєте ви всією сім’єю від нашої швидкої робоящірки чи експериментуєте з підняттям вантажу за допомогою гідравлічного маніпулятора - це весело!

Youtube video

Багато конструкторів особливі тим, що їх можна трансформувати одразу в кілька моделей! Найбільшою мірою це стосується роботів бренду CIC. Один з  численних наборів – Робот 14 в 1 на сонячних батареях. Він дозволяє скласти 14 різних моделей двох рівнів складності. Так званий конструктор «на виріст». Починайте з найпростіших, та, отримуючи нові знання, просувайтесь до найбільших важких для складання моделей.

CIC-615

Для робота можна придумувати найнесподіваніші застосування. А деякі з них, наприклад, Набір винахідника Makeblock Inventor Electronic Kit, безпосередньо пропонує нам власними руками створити корисні гаджети для дому.

Турбота про Землю

4M Робот на сонячній батареї

Багато сучасних конструкторів функціонують на альтернативній енергії: сонця, води чи повітря. Вони наочно демонструють, як легко не забруднювати нашу планету. І що це може бути дуже цікаво!

Зелена енергія – це чисте, доступне та легко поновлюване джерело життєдіяльності для наших роботів-конструкторів. Окрім CIC, до нього звертаються науково-пізнавальні набори 4М. Складіть робота-динозавра на сонячній енергії, якого за бажанням можна легко трансформувати в робота-монстра, - дізнайтеся, як зробити планету чистішою, не забуваючи при цьому про веселощі!

Робот може стати хорошим другом, вчителем і наставником для вашої дитини. Він буде допомагати, розважати і навчати без тіні осуду! Переваг у них чимало. Ми перерахували всього шість з них, об’єднавши їх доволі умовно. Ви можете самостійно вирішити, що саме ви шукаєте в роботі-конструкторі. Врешті-решт, це може бути просто іграшка, з якою весело та цікаво грати дітям.

А всі ці переваги - приємний бонус до веселого проведеного часу, який так люблять діти.

Команда Toys4brain.

Копіювання матеріалів з сайту toys4brain.com.ua дозволяється тільки за умови вказівки авторства і розміщення зворотнього текстового посилання на кожен скопійований контент.

Відгуки клієнтів

uk
Українська Русский
Чат з продажів
 Українська у мережі
 Техпідтримка не у мережі
Контакти
Телефон:
Зворотний дзвінок
Email:
Чат з продажів
Контакти