ArTeC: з Японії з любов’ю... та роботами

01.07.2019

Назвіть перше, що спадає вам на думку, коли думаєте про Японію? Ну, щось, окрім сакури, автомобілів toyota, суші, самураїв, аніме, роботів, дуже крутих роботів… Навіть якщо ви, як і ми, більше нічого не згадали, цього все одно достатньо, щоб побачити, який годзілівський (в хорошому сенсі) слід ця маленька країна вже залишила в історії розвитку цілого світу.

Made in Japan

Не всі пригадають, що на такий високий рівень країну підняв не щасливий збіг обставин чи сліпий випадок, а особливе "японське диво" (так назвали явище стрімкого росту японської економіки з середини 1950-х років), основою якого були та залишаються самі японці.

70 років нащадки самураїв працюють у поті чола (вони неймовірні трудоголіки!) задля покращення якості життя. Роблять вони це, звісно, для себе. Але оскільки довкола суцільна глобалізація, то навіть ми в Україні можемо насолоджуватись усім тим прогресом, який створили й створюють безстрашні, дивакуваті і дещо шалені японські вчені та винахідники.

Уже багато років напис Made in Japan стійко асоціюється з чимось надзвичайно якісним та надійним. Ледь не в кожній сфері (технологічній, виробничій, культурній, гастрономічній) японці вже встигли створити щось особливе.

Іграшки, зокрема STEM-іграшки, теж у цьому списку. І кому, як не toys4brain, познайомити вас з ними ближче.

Nothing is Impossible, якщо починати з дитинства

ArTeC

Складається враження, що ще з дитинства маленьких японців виховують саме з такою установкою: ти можеш створити все, що забажаєш. Принаймні, саме таку концепцію сповідує один з найбільших виробників навчальних іграшок – японська компанія ArTeC.

Якщо робототехніка розвивається в Японії з 1950-х років, то цей бренд з’явився одразу слідом, у 1960-х. Тому стверджуючи, що ArTeC йде в ногу з часом, ми ні на йоту не перебільшуємо.

Проте ArTeC – це набагато більше, ніж просто іграшки. Це окремий світогляд, це філософія компанії, яка поставила собі за мету всіляко сприяти творчому вираженню дітей.

Творчість, креативність – явище дуже багатогранне. Таким власне є й асортимент ArTeC: розвивальні іграшки для дошкільнят, творчі набори, велика наукова серія (пізнавальні набори та експерименти), потужна категорія робототехніки та навчальних іграшок для програмування, ну і, звісно, конструктори (з особливими кубиками).

ArTeC

Не просто іграшки, не лише для дитсадка

Компанія ArTeC розробляє навчальні іграшки та навчальні матеріали з огляду на структуру та запити теперішньої системи освіти в Японії (та світі загалом). Виглядає це таким чином:

1. Дитсадки та дошкільна освіта (Preschool&Kindergarten). Від розвивальних іграшок (як-от навчальні настільні ігри та картки) до наборів для створення костюмованих образів чи оздоблення художніх ярмарків – таким широким асортиментом товарів ArTeC забезпечує понад 40 000 дитсадків та закладів дошкільної освіти в Японії.

ArTeC

2. Молодша школа (Primary Education). З ArTeC співпрацюють понад 20 000 молодших шкіл по всій Японії. Компанія забезпечує їх як стандартними, так і спеціально створеними навчальними посібниками для всіх шкільних предметів. Також ArTeC розробляє, продає та здає в оренду школам і освітнім курсам електронні матеріали для навчання ІТ та програмуванню.  

ArTeC

3. Старша школа та ВУЗи (Secondary and Higher Education). Окрема категорія в асортименті виробника – товари та навчальні матеріали для старшої школи. Від образотворчого мистецтва та домашньої економіки до спортивних змагань – ArTeC пропонує все необхідне для того, щоб 19 000 старших шкіл, коледжів та університетів могли успішно виконувати своє завдання. Оскільки уроки програмування в середніх класах Японії – річ обов’язкова, то ArTeC і тут активно допомагає освітнім закладам.

У квітні 2016 року ArTeC розпочала співпрацю з іншою великою японською компанією Gakken Educational заради грандіозної мети: відкриття шкіл робототехніки по всій Японії.

ArTeC

Gakken Education Co. Ltd. (частина Gakken Holdings Co., Ltd) – це японська багатопрофільна компанія, яка працює в освітній сфері. Основні напрямки діяльності: видавнича справа (навчальна література), створення програмного забезпечення, розробка освітніх курсів.

Єдині кубики у світі

Будівельні кубики – це та річ, яка є в арсеналі кожної дитини. Це перевірена багатьма поколіннями іграшка, яка й досі не втрачає своєї актуальності.  Але світлі голови в ArTeC побавились, подумали, що немає меж досконалості, і створили свій унікальний, несхожий на інші Кубик.

ArTeC

Що ж робить його таким особливим? Квадратні отвори на кожній грані та один з’єднувальний стрижень, розміщений поруч! Завдяки такому інноваційному рішенню кубики ArTeC надзвичайно легко з’єднувати в будь-якому напрямку: горизонтально, вертикально, навіть по діагоналі.

ArTeC

Сьогодні ArTeC Blocks – єдині кубики у світі, які можна з’єднувати з усіх боків!  Це справжня революція у світі дитячих будівельних кубиків, яка, до того ж, відкриває безмежні можливості для створення роботів-конструкторів.

Роботи, кіт Мявчик та Studuino

Робототехніка та програмування займають у компанії ArTeC особливе місце. Можна виокремити два напрямки: навчальні набори для програмування та роботизовані конструктори з опцією програмування.

Навчальні набори розраховані на різні рівні підготовки та зазвичай поєднують у собі конструювання, електроніку та програмування. Приміром, можна зібрати невелику машинку, яка буде рухатися заданим маршрутом, якщо її запрограмувати натисканням кнопок (розвиток алгоритмічного мислення), або ж самостійно скласти та запрограмувати (за допомогою ПЗ) led-ліхтарик.

Youtube video

Роботи-конструктори ArTeC Robo та ArTeC Robotist – це просто мрія без обмеження за віком! Адже спершу можна збудувати будь-що неймовірне з кубиків, а потім ще й «оживити» чи хоча б привести в рух за допомогою двигуна та програмування.

ArTeC

Роботизовані конструктори – це не лише зручна форма отримання нових знань та навичок. Це також і класна розвага для сімейної вечірки, яка врятує хвіст та вуса улюбленого кота Мявчика від надмірної уваги.

Просто запропонуйте дітям (і дорослим) відчути себе головними інженерами-програмістами сучасності і влаштуйте перегони робо-машинок чи батл тиранозавра T-Rex із трансформером!

На нашу думку, саме в конструкторах серії Robotist найповніше розкривається зміст слогану компанії: Artec makes learning fun.

Studuino: Made for Robots

Для навчання програмуванню ArTeC використовує власну платформу Studuino, про яку самі розробники відгукуються таким чином:

Сумісність з Arduino, вбудовані мікросхеми драйверів двигунів, а також роз’єми для двигунів і сенсорів/давачів –ваш робот тільки й чекає, коли ви його нарешті складете!

ArTeC

Іншими словами, Studuino – це:

 1. Друкована плата для навчання програмуванню.
 2. Просте під’єднання. Усі частини з’єднані кабелями.
 3. Безкоштовне програмне забезпечення для програмування, яке можуть використовувати навіть діти.
 4. Arduino, створене на базі мови програмування C, але простіше у використанні.

Спершу створіть порохотяг

Досі не можете прищепити дитині щиру любов до прибирання? Один погляд на порохотяг викликає шок та стрес (і в дитини, і в Мявчика)?

Спробуйте піти японським шляхом: спершу створіть разом порохотяг! Звісно, він не матиме значної потужності, але:

 1. Це буде перший порохотяг, створений вашою дитиною!
 2. Отримані в процесі знання стануть надійною основою для її/його майбутніх безумовно грандіозних ідей.
 3. Прибирання перестане асоціюватись із чимсь нудним (хоча британські вчені це наразі ще не довели).
 4. Фізика опиниться в топі улюблених шкільних предметів.
ArTeC

Наукова серія ArTeC використовує максимум практики, щоб розповісти про закони фізики та електрику, про електроніку та інженерію, про людину, світ довкола та Всесвіт.

ArTeC

Такі науково-пізнавальні набори, як порохотяг чи радіокерований куб, створені, щоб зробити процес вивчення шкільних предметів цікавішим і ефективнішим,  або й викликати інтерес до навчання загалом.

Результат – не лише кращі оцінки, але й щире захоплення наукою та технікою, бажання досліджувати та творити.

Іграшки з нагородами

ArTeC

Продукція ArTeC уже отримала значну кількість японських та міжнародних нагород, зокрема, й дві найпрестижніші нагороди США – Top Toy of the Year Award і Best Pick Winner, а також тайванську нагороду Golden Pin Design Mark.

Компанія приділяє значну увагу якості. Кожен набір ArTeC створюється з дотриманням стандартів якості та безпеки Японії, Європейського Союзу, Кореї та США.

Toys4brain рекомендує ArTeC, тому що:

 1. ArTeC – велика японська корпорація, яка інвестує в розвиток та популяризацію науки та високих технологій на первинній ланці: в дитячих садках, школах та університетах.
 2. Сьогодні це одна з нечисленних компаній у світі, які мають, без перебільшення, надзвичайний (50-річний!) досвід у розробці та створенні STEM-іграшок і пізнавальних наборів для дітей різного віку, а також навчальних матеріалів для вчителів.
 3. ArTeC розповість дітям історію дружби Сонця, Місяця та Землі, допоможе вивчити анатомію, створити власний мікроскоп, опанувати програмування і нарешті зрозуміти, чому фізика – цариця наук.

Команда Toys4brain.

Копіювання матеріалів з сайту toys4brain.com.ua дозволяється тільки за умови вказівки авторства і розміщення зворотнього текстового посилання на кожен скопійований контент.

Відгуки клієнтів

uk
Українська Русский
Чат з продажів
 Українська не у мережі
 Техпідтримка не у мережі
Контакти
Телефон:
Зворотний дзвінок
Email:
Чат з продажів
Контакти