Бренд 4М: 300+ STEAM-наборів для розвитку дітей

20.11.2020
12.09.22
Зміст
  1. Трохи історії та багато іграшок
  2. 4М і Toys4brain
  3. Фантастична четвірка наборів 4М
  4. Вигода для вчителів та батьків
  5. 4М для винахідливих дівчат
  6. 4М для допитливих дошкільнят
  7. Про всесвітнє визнання та нагороди

Трохи історії та багато іграшок

4M Logo

Наука, технології, інженерія, мистецтво та креативність – основні принципи, за якими існує та розробляє STEAM-набори бренд 4М. Компанія з’явилась у 1993 році в Гонконзі. Перші створені іграшки були далекі від науки, втім, саме завдяки їм про 4М дізнались у світі. На цій хвилі у 1999 році компанія запускає серію науково-пізнавальних наборів KidzLabs...

20 років потому.

... 4М активно впроваджує інновації в продукт та розвиває навички дітей по всьому світу. А знають бренд вже у 80 країнах!

Асортимент компанії налічує понад 300 позицій, серед яких є іграшки для дітей будь-якого віку. Тепер можна перетворити вікна кімнати на барвисті вітражі з єдинорогами. Або ж відчути себе дизайнером із наборами для малювання, в’язання, вишивання та іншого рукоділля. І куди ж без науки! Ця категорія охоплює вісім тематичних серій, присвячених робототехніці, кристалам, динозаврам, хімії, електроніці, магнітам, альтернативним джерелам енергії, космосу, природі, людині… Одним словом, усьому, що оточує нас щодня!

4M Макет Землі та Місяця

А як щодо того, щоб стати палеонтологом та генетиком динозаврів? Серія наборів для дослідження доісторичних гігантів дозволить вам це зробити! Також 4М пропонує безліч можливостей розважитися тим, хто любить майструвати. По-перше, це унікальна серія науково-пізнавальних наборів для дівчат STEAM Powered Girls. Крім того, компанія випускає набори для малювання, створення оригамі, садівництва та хенд-мейду.

Складно охопити все, що створюють у 4М. Але якого б віку не були ваші діти, і якими б не були їхні захоплення – скоріш за все ви знайдете щось, що сподобається саме їм.

Youtube video

4М і Toys4brain

Toys4brain також зміг отримати свій ласий шматок цієї наукової розкоші. У нашому магазині представлені набори серії KidzLabs, KidzRobotix, STEAM For Juniors, GreenScience, Solar System, ThinkingKits та STEAM Powered Kids. Таким чином, усього лише один клік відділяє вас від:

Впевнені, що найкращий спосіб переконатись у чомусь – випробувати на власному досвіді. Ну а якщо ви й досі сумніваєтеся, просто продовжуйте читати про те, чому компанія 4М все-таки заслуговує на вашу увагу.

4М Канатна дорога

Фантастична четвірка наборів 4М

Кожний науково-пізнавальний набір 4М має чотири основні складові: Уяву, Творчість, Натхнення та Веселощі (Imaginative, Creative, Inspiring & Fun). Уява дозволяє нам бачити світ таким, який він є і яким може бути; творчі здібності допомагають знаходити нестандартні рішення для повсякденних завдань; натхнення спонукає відкривати нові горизонти та сміливо йти до своїх цілей; ну і куди ж без веселощів у цьому світі, сповненому чудес.

Фантастична четвірка наборів 4М

З іграшками 4М просто взаємодіяти, вони не потребують спеціальних навичок. Попри це під час гри діти використовують мозок на повну, що сприяє швидкому та ефективному розвитку логіки, фантазії та вмінню аналізувати виконану роботу.

4М Світ кристалів

Вигода для вчителів та батьків

Вчителі можуть сміливо використовувати набори 4М на уроках в школі. Учням точно сподобається вивчати хімію, фізику, принципи механіки, робототехніки з допомогою крутих роботів, або ж проводячи захопливі (і безпечні!) наукові експерименти. Це чудове доповнення до підручників! Практичні заняття у школі або вдома допоможуть краще закріпити нові знання та розвинуть звичку мислити нестандартно.

Ну а батькам вони сподобаються не менше! Адже такі набори нагадують айсберг. Усе, що ви бачите – лиш маленька частина того, що вас насправді очікує. Ми говоримо про години досліджень, експериментів та спроб відшукати альтернативні способи використання компонентів наборів.

А батьки в цей час можуть сфокусуватись на своїх дорослих важливих справах. Однак ми пропонуємо приєднатись до гри і, можливо, навіть вивчити щось нове!

Youtube video

І декілька слів про безпеку. Перш, ніж продукція бренду потрапляє у магазини, вона багаторазово та ретельно перевіряється. Міжнародні сертифікати якості підтверджують, що і складники, і їх використання безпечне для дітей. Утім деякі набори потребують участі дорослих. Про це та інші правила безпеки написано в інструкціях, якими комплектується кожний набір 4М. До речі, вони також містять купу корисної та цікавої інформації про експерименти.

4М для винахідливих дівчат

STEAM-розваги для дівчат

Щодня світ дізнається про все більшу кількість талановитих видатних жінок в науці, техніці та високих технологіях. Для збереження цієї позитивної тенденції та підтримки всіх сміливих дівчаток-винахідниць, бренд 4M розробив спеціальну серію науково-пізнавальних наборів STEAM Powered Girls:

  • Робот-охоронець — набір для вивчення електроніки та інженерії. Складіть робота, повішайте його на дверну ручку та будьте впевнені, що ваш спокій ніхто не порушить. Принаймні, непомітно.
  • Пташка-технооригамі — набір для складання моторизованої паперової пташки. Дівчатка познайомляться з мистецтвом оригамі та дослідять принципи роботи електродвигуна.
  • Магічне музичне коло — набір, який доведе, що музику можна видобувати з найнесподіваніших предметів! Наприклад, графіту, картоплі, фольги, води або ж картону. Дізнайтесь більше про електроніку та створіть декілька музичних хітів!

Youtube video

4М для допитливих дошкільнят

Також хороші новини для молодих батьків! Ми маємо класні набори для дітей. Покажіть їм, як визначати час за цифровим та аналоговим годинником з допомогою набору Мій перший годинник. Потім пропонуємо погратися з Мавпочкою-математиком, щоб вивчити додавання та множення.

4М Мавпочка-математик

Для найпросунутіших дошкільнят маємо набір Моє тіло (який містить картки із зображенням систем органів людини та інформацією про їхні функції) та Моторизовану гоночну машинку (тому що 5 років – ідеальний вік для початку вивчення електроніки).

4М Моє тіло

А от маленьким митцям-початківцям точно сподобаються Чарівна ручка-бджілка, Інтерактивна розмальовка та Моторизований паперобот. Ці творчі комплекти дозволять втілити будь-які художні фантазії малюків, адже з ними можна малювати, експериментувати з кольорами та матеріалами, вивчати звуки й тварин, і навіть створити веселу іграшку шляхом вторинного використання пластику та бляшанок.

Про всесвітнє визнання та нагороди

STEAM-набори бренду 4М дійсно знають по всьому світу. Наприклад, лондонський Музей науки, Музей природознавства та Кембриджській університет визнали їхню крутість та ще й запросили взяти учать у виставці наукових досягнень.

Компанія співпрацює з Відкритим університетом Гонконгу, у такий спосіб долучаючи молодих вчених та інженерів до розробки нових проєктів. До слова, це співробітництво призвело до створення волонтерської програми TEAM Rocket Program, мета якої допомогти дітям з неблагополучних сімей вивчати науку та ракетобудівництво. Програма виявилася неймовірно класною та корисною на радість і дітям, і організаторам!

4M Настільний робокраб

Завдяки відданості та завзяттю з 2003 року компанія отримала понад 70 місцевих та міжнародних нагород. Серед найбільш визначних сам бренд виділяє IF Design Award, Reddot Desing Award, Mom’s Choice Award, Parent’s Choice, Creative Child Magazine! Дивіться самі:

4M Awards

4М точно не планує зупинятися. Компанія обіцяє лише рости, розвиватися та удосконалюватися. І маємо визнати, це саме те, що роблять її набори з дітьми по всьому світу. Ланцюгова реакція в дії!

Команда Toys4brain.

Копіювання матеріалів з сайту toys4brain.com.ua дозволяється тільки за умови вказівки авторства і розміщення зворотнього текстового посилання на кожен скопійований контент.

Відгуки клієнтів

uk
Українська Русский
Чат з продажів
 Українська не у мережі
 Техпідтримка не у мережі
Контакти
Телефон:
Зворотний дзвінок
Email:
Чат з продажів
Контакти