CIC: обережно, підробки! Як відрізнити оригінальний конструктор від копії

16.02.2020

CIC – це конструктори для самостійного складання, які допомагають дітям отримати та розвинути навики моделювання та робототехніки, знайомлять з альтернативними джерелами енергії та принципами їх роботи, розповідають про космічні станції і дають змогу навчатись під час гри.

Роботи-конструктори СІС вже стали доволі популярними серед дітей та дорослих в Україні, тому й не дивно, що на ринку з’явились підробки китайського походження.

Ми вирішили більш докладно розповісти про особливості та відмінності оригінальної продукції CIC, а також зазначити декілька найважливіших критеріїв, які допоможуть вам обрати якісну іграшку для своїх дітей.

Зокрема, ми розповімо про конструктори СІС Космічний флот (Space Fleet) 7 в 1 та Робот 14 в 1 на сонячних батареях (Solar Robot).

Оригінал / Підробка

CIC Solar Robot Compare
CIC Solar Robot Compare

Оригінальні іграшки СІС зроблені в Тайвані. Вони відзначаються високою якістю; їх виготовляють з екологічно безпечних та нетоксичних матеріалів (пластику та металу).

Продукція CIC пройшла екологічні тестування та сертифікована для використання в Україні та Європі, про що свідчить інформація, вказана на відповідній наклейці (офіційний імпортер: ТзОВ «Простір-груп»), в тому числі національний знак відповідності.

CIC Space Fleet / Solar Robot

Особливість конструкторів СІС у тому, що це – трансформери, тобто купуючи одну іграшку, ви отримуєте три, чотири, сім або навіть чотирнадцять варіантів забавки. Приміром, в конструкторі Космічний флот можна зібрати 7 моделей: космічну станцію, робота, всюдихід, машину, космонавта, космічний апарат і собаку.

Крім того, в наборах CIC використовуються різні джерела живлення: батарейки, енергія від солоної води, гідравлічна та гібридні системи живлення, а також енергія сонячного світла (як от в Solar Robot 14 в 1).

Проте у випадку з підробкою вказаних моделей справність окремих елементів та функціонування іграшок загалом можуть вас розчарувати.

Річ у тім, що у китайських аналогів якість пластику (та його обробки) нижча, що негативно впливає як на сам процес збирання іграшки (важко вирізати деталі, а також нещільність їх з’єднання), так і на роботу рухомих частин.

Схожа ситуація і з сонячними панелями: вони можуть не працювати чи бути надто слабкими.

Оригінал / Підробка

CIC Space Fleet Compare

Обираючи іграшки СІС, обов’язково звертайте увагу на зовнішній вигляд опаковання і того, що в коробці. Так, інформація на коробці конструктора Робот 14 в 1 вказана українською мовою, а на Космічному флоті 7 в 1 – англійською, але з україномовною інформаційною стрічкою.

CIC 14 в 1 Інструкція

До кожного набору додаються інструкції. Зокрема, набір Робот 14 в 1 містить детальну інструкцію українською мовою, а Космічний флот 7 в 1 – україномовне доповнення до інструкції. Усі дрібні деталі конструкторів зберігаються в запаяних пакетиках.

Різкий запах, занадто яскравий колір упаковки та пластику, неякісні кріплення мають насторожити і змусити вас ще раз задуматися про те, наскільки безпечна іграшка перед вами.

Місце продажу іграшок (магазини, інтернет-майданчики) також має значення. Купуючи конструктор СІС у сумнівного продавця, ви ризикуєте не тільки зіпсованим настроєм вашої дитини, але і її здоров'ям. Тривалий контакт з неякісною підробкою може спровокувати розвиток алергії та інших хронічних захворювань.

Оригінал / Підробка

CIC Space Fleet Compare

Обов'язково запитуйте у продавця документи (сертифікати), які підтверджують якість та країну походження іграшок.

Звісно, завжди варто пам’ятати про такий критерій, як ціна. Низька вартість іграшки має також викликати сумніви. Оригінальна продукція, що виготовлена за всіма стандартами якості, не може бути дешевою. Актуальну вартість конструкторів СІС ви завжди можете дізнатись на нашому сайті.

Отже, основні пункти, на які потрібно звертати увагу, щоб не натрапити на підробку:

  • наявність у продавця документів, що підтверджують походження товару, сертифікат безпеки;
  • опаковання: дизайн, кольорова гамма, англійська та/або українська мова, кольорова інфострічка;
  • наявність маркування національним знаком відповідності і даних про виробника і імпортера продукції (імпортер: ТзОВ "Простір-груп");
  • напис made in Taiwan (зроблено в Тайвані);
  • інструкція (або доповнення до інструкції) українською мовою;
  • деталі та запчастини, особливо дрібні, мають бути в окремих запаяних на виробництві пакетах.

Також радимо обережно ставитись до надто низької ціни (в порівнянні з оригінальною продукцією CIC на toys4brain).

Найбільш повний асортимент оригінальних роботів-конструкторів СІС ви завжди знайдете на toys4brain.

Ознайомитись з іграшками та отримати додаткову інформацію можна також в наших регіональних офісах (точках видачі) в Києві, Дніпрі, Одесі, Харкові та Львові.

Команда Toys4brain.

Копіювання матеріалів з сайту toys4brain.com.ua дозволяється тільки за умови вказівки авторства і розміщення зворотнього текстового посилання на кожен скопійований контент.

Відгуки клієнтів

uk
Українська Русский
Чат з продажів
 Українська у мережі
 Техпідтримка не у мережі
Контакти
Телефон:
Зворотний дзвінок
Email:
Чат з продажів
Контакти