Як головоломки Smart Games привчають до самостійності

26.03.2018
16.06.22

Головоломки зайняли своє місце в наших серцях і головах набагато раніше, ніж будь-які інші іграшки, що дзижчать, блимають та рухаються. Спрямувавши погляд у далеке минуле, ми натрапимо на неординарні логічні загадки на стінах єгипетських пірамід. Просунемося трохи вперед по часовій шкалі історії людства (і головоломок!) та наштовхнемося на всім відомий кубик Рубіка, японські кросворди, п'ятнашки, судоку, різноманітні шаради, пазли, загадки... Перераховувати можна довго! Утім сьогодні ми зупинимося на відносно молодих, але вже визнаних світом, логічних іграх Smart Games.

Це відома бельгійська компанія, що спеціалізується на виробництві головоломок. За останні 10-15 років товари бренду завоювали десятки найрізноманітніших нагород! Вони мають цікаву особливість: розраховані на одного гравця. Ви можете грати в них де й коли завгодно, та не чекати, поки звільниться тато, бабуся чи найкращий друг. Запросіть головного опонента – ваш мозок – і починайте! А ми тим часом розповімо про те, що ж вирізняє ці іграшки серед інших.

Настільні ігри створені, щоб розвивати логічне, творче, просторове мислення, візуальне сприйняття та концентрацію. Словом, у них купа переваг! Додайте до цього списку орієнтованість на одного гравця, високоякісні матеріали та компактні розміри – і ви отримаєте головоломки Smart Games. Простіше кажучи, такі ігри на логіку – чудова можливість урізноманітнити дозвілля дитини без особливих витрат та труднощів.


Але з іншого боку завжди є питання, вирішувати які потрібно вміти самостійно. Тож вам точно знадобляться навички стратегічного мислення та вміння знаходити рішення, які головоломки Smart Games також розвивають. Готуйте дітей до реалій дорослого життя вже сьогодні. І робіть це за допомогою цікавих ігор, а не нудних лекцій.

Обирайте іграшки залежно від віку та захоплень дитини. Нагадуємо, головоломка – це гра, тому, перш за все, вона створена, щоб розважати. Дитина любить дельфінів? Таємничих привидів? Полярних ведмедів? Або ж ви більше орієнтовані на головоломки класичного типу? Є все!


Для всіх наборів характерні компактні розміри та зовнішня простота, яка приховує в собі десятки рівнів різної складності. Усі вони розвивають уважність, просторове та творче мислення, логіку, вчать знаходити найоптимальніший спосіб вирішення поставленої задачі.

Для віку 5+ розробники створили дорожню магнітну гру Ноїв ковчег. Почавши з найпростіших завдань, дитина буде поступово просуватися до більш складних та цікавих рівнів. Мета – розмістити деталі таким чином, щоб усі тварини помістилися на кораблі. Якщо вони однакового виду, то обов'язково мають торкатися хоча б однією зі сторін. Перевертати магніти не можна, всі звірі повинні стояти на землі.


Дещо старшим сподобаються "тренажери для мозку" серії IQ. До прикладу, IQ Фокус. Він кине виклик вашій концентрації! Підходить тим, кому вже виповнилося вісім років, і тим, хто готовий випробувати себе. Щоб перемогти, потрібно лише заповнити простір ігрового поля деталями, зберігши при цьому цілісність центрального квадрата. І все не так просто, як здається! Цілих 120 завдань не дадуть вам ані занудьгувати, ані розслабитися.


Ще одна гра цієї серії створена для гравців від 8 років, і називається вона IQ Лінк. Як і в попередній головоломці, розгадуючи її, дитині доведеться розташувати деталі на ігровому полі. І все досі не так просто, як здається. Чарунок на полі 24, а деталей 12, і кожна з них має 3 елементи. Доведеться помізкувати! Але в результаті ви отримаєте корисно та весело проведений час без гаджетів і телевізорів. Чому б і ні?


Пазл IQ Стрілки теж змусить поворушити звивинами усіх без винятку. Тут потрібно не лише правильно розкласти кольорові вказівники, а й розташувати їх відповідно до певного напрямку. До речі, гра довго не набридне: кожне завдання має лише одне рішення, тож радимо запастися часом і терпінням! Влаштуйте сімейне змагання, обирайте щоразу складніший рівень і дізнайтеся, хто серед вас "експерт", "майстер" та "чарівник".


Тим, кому нудно просто сидіти й рухати "неживі" деталі, точно сподобаються головоломки, які можна умовно віднести до жанру квест. Вирушайте у неймовірну космічну мандрівку і спробуйте уникнути зіткнення шатла з астероїдами! Потім допоможіть гному роздобути золоті зливки, заховані в шахті. Ну а наостанок приготуйтеся до пригод на пляжі, де вам доведеться відшукати речі, що загубилися в піску. Не знаємо, як ви, а ми вважаємо, що це ідеальний план дозвілля на наступні вихідні. Дорослі разом із дітьми зможуть насолодитися такими пригодницькими випробуваннями мозку. Адже всі ми діти глибоко в душі!


Та свято думки на цьому не закінчується. Адже ще є головоломка Колір-код! Тут усе просто: треба скласти напівпрозорі плитки так, щоб відтворити композицію із завдання. Але 100 завдань різної складності гарантують як море веселощів і користі, так і справді складне випробування для вашого мозку. Настільна гра розвиває безліч когнітивних навичок, серед яких сприйняття кольору та простору.


Кожна головоломка Smart Games створена, щоб розважати та навчати. Вони стимулюють зорове сприйняття, логіку, просторове мислення і концентрацію. Крім того, розгадувати їх весело, де б ви не були. Універсальні, надійні та безпечні логічні ігри зацікавлять дитину та забезпечать вам спокійну і тиху подорож. Також вони стануть чудовим варіантом подарунка молодшим родичам або друзям.

Зростайте разом зі Smart Games!

Команда Toys4brain.

Копіювання матеріалів з сайту toys4brain.com.ua дозволяється тільки за умови вказівки авторства і розміщення зворотнього текстового посилання на кожен скопійований контент.

Відгуки клієнтів

uk
Українська Русский
Чат з продажів
 Українська не у мережі
 Техпідтримка не у мережі
Контакти
Телефон:
Зворотний дзвінок
Email:
Чат з продажів
Контакти