Як головоломки Smart Games привчають дітей до самостійності

26.03.2018

Головоломки зайняли своє місце в наших серцях і головах набагато раніше, ніж будь-які інші іграшки, що дзижчать, блимають та видають звуки. Спрямувавши погляд у далеке минуле, ми натрапимо на неординарні логічні загадки на стінах єгипетських пірамід. Просунемося трохи вперед по часовій шкалі історії людства (і головоломок!) і наштовхнемося на всім відомий кубик Рубіка, японські кросворди, п'ятнашки, судоку, різноманітні шаради, пазли, загадки... Перераховувати можна довго! Але сьогодні ми зупинимося на відносно молодих, але вже визнаних світом, логічних іграх Smart Games.

Smart Games – це відома бельгійська компанія, що спеціалізується на виробництві головоломок. За останні 10-15 років іграшки бренду завоювали десятки найрізноманітніших нагород! Вони мають одну особливість: всі ігри розраховані на одного гравця. Ви можете грати в них де завгодно і коли завгодно, та не чекати, коли звільниться тато, бабуся чи найкращий друг. Запросіть головного опонента – ваш мозок – і починайте грати! А ми поки розповімо про те, що ж вирізняє ці іграшки серед інших їм подібних.

Настільні ігри створені, щоб розвивати логічне, творче, просторове мислення, візуальне сприйняття та концентрацію. Словом, у них купа переваг! Додайте до цього списку орієнтованість на одного гравця та компактні розміри – і ви отримаєте головоломки Smart Games. Простіше кажучи, такі ігри на логіку – це чудова можливість урізноманітнити дозвілля дитини без особливих витрат та труднощів.


Але з іншого боку завжди є питання, вирішувати які потрібно вміти самостійно. Тож вам точно знадобляться навички стратегічного мислення та вміння знаходити рішення, які головоломки Smart Games також розвивають. Готуйте дітей до реалій дорослого життя вже сьогодні. І робіть це за допомогою цікавих ігор, а не нудних лекцій.

Обирайте іграшки в залежності від віку та захоплень дитини. Нагадуємо, головоломка – це іграшка, тому, перш за все, вона створена, щоб розважати. Дитина любить динозаврів? Таємничих привидів? Полярних ведмедів? Або ж ви більше орієнтовані на головоломки класичного типу? Є все!


Логічні серії IQ об’єднують компактні розміри та зовнішня простота, яка приховує в собі десятки рівнів різної складності. Усі вони розвивають уважність, просторове та творче мислення, логіку, вчать знаходити найоптимальніший спосіб вирішення поставленої задачі.

Для наймолодших обирайте IQ XOXO. Головоломка призначена для дітей від 5 до 14 років. Почавши з найпростіших завдань, дитина буде поступово просуватися до все більш складних та цікавих рівнів. Мета гри - скомпонувати усі X і O з набору та відтворити малюнок на ігровому полі так, як показано в завданні. Складність полягає в тому, що правильне рішення тільки одне, а деталей 10, і всі вони двосторонні!


Наступна гра серії - це IQ Фокус, і вона кине виклик вашій концентрації! Підходить тим, кому вже виповнилося вісім років, і тим, хто готовий випробувати себе. Щоб перемогти, потрібно всього лише заповнити простір ігрового поля деталями, зберігши при цьому цілісність центрального квадрата. І все не так просто, як здається! Цілих 120 завдань не дадуть вам ані занудьгувати, ані розслабитися.


І ще одна гра цієї серії створена для гравців від 8 років, і називається вона IQ-Лінк. Як і в двох попередніх головоломках, розгадуючи її, дитині доведеться розташувати деталі на ігровому полі. І, як і раніше, все не так просто, як здається. Чарунків на полі 24, а деталей 12, і кожна з них має 3 елементи. Доведеться помізкувати! Але в результаті ви отримаєте корисно та весело проведений час далеко від гаджетів і телевізорів. Чому б і ні?


Тим, кому нудно просто сидіти й рухати "неживі" деталі, точно сподобаються головоломки, які можна умовно віднести до жанру екшн. Відправляйтеся на таємничі острови рятувати доброзичливих травоїдних динозаврів від м'ясоїдних тиранозаврів. Потім пропонуємо вам з'ясувати, чим же займаються привиди в старовинних будинках, поки їх ніхто не бачить. Ну а наостанок приготуйтеся до експедиції на Північний полюс, де вам потрібно буде простежити, щоб риба завжди залишалося в воді, а ведмеді - на крижині. Не знаємо, як ви, а ми вважаємо, що це ідеальний план дозвілля на наступні вихідні. Дорослі разом з дітьми зможуть насолодитися такими пригодницькими випробуваннями мозку. Адже всі ми діти глибоко в душі!


Та свято думки на цьому не закінчується. Адже ще є головоломка Колір код! Завдання просте: скласти напівпрозорі плитки так, щоб відтворити композицію із завдання. Але 100 завдань різної складності гарантують як море веселощів і користі, так і дійсно складне випробування для вашого мозку. Настільна гра розвиває безліч когнітивних навичок, серед яких сприйняття кольору та простору.


Завершуємо нашу розповідь грою, що врятує нас усіх. Розгадуючи головоломку Smart Games Антивірус. Мутація, вам треба буде позбавитися від червоного вірусу, рухаючи кольорові деталі по горизонталі та вертикалі. Піднімати та переміщати їх в повітрі не можна! Також пам’ятайте, що білі деталі завжди повинні залишатися на своїх місцях. Завдання непросте, але результат того вартий: не тільки від вірусу позбулися, але ще й логіку, гнучкість мислення та концентрацію розвинули!


Кожна головоломка Smart Games створена, щоб розважати та навчати. Вони розвивають зорове сприйняття, логіку, просторове мислення і концентрацію. Крім того, розгадувати їх весело і цікаво, куди б ви не йшли. Універсальні, надійні та безпечні логічні ігри зацікавлять дитину та забезпечать вам спокійну і тиху подорож. Також вони стануть чудовим варіантом подарунка молодшим родичам або друзям.

Зростайте разом зі Smart Games!

Команда Toys4brain.

Копіювання матеріалів з сайту toys4brain.com.ua дозволяється тільки за умови вказівки авторства і розміщення зворотнього текстового посилання на кожен скопійований контент.

Відгуки клієнтів

uk
Українська Русский
Чат з продажів
 Українська не у мережі
 Техпідтримка не у мережі
Контакти
Телефон:
Зворотний дзвінок
Email:
Чат з продажів
Контакти