Майбутнє вже тут: STEM-іграшки нового покоління

15.01.2022

Виробники STEM-іграшок постійно працюють над новинками й показали космічні результати за минулий рік! Більше не потрібно доводити важливість концепції STEM, адже це і так усім зрозуміло. Наука, інженерія, мистецтво й програмування тісно переплітаються у всіх сферах життя, тому дітей важливо готувати до цього змалку. Юні дослідники граються з науковими наборами, складають роботів та програмують, щоб колись стати дорослими вченими, які змінять світ!

Ми зібрали найцікавіші, найінноваційніші та найнезвичніші іграшки, які є справжніми хітами минулого року. Добірка настільки різноманітна, що задовольнить дітей різного віку, їхніх батьків, вчителів та дорослих, які люблять гратися і розвиватися. Уперед до розваг!

Зміст
  1. Для майбутніх крутих айтішників
  2. Досліджуйте альтернативні джерела енергії
  3. Цікава наука без формул та задач
  4. Забавки для наймолодших дітей
  5. Творимо по-науковому!
  6. Олдскульні головоломки нового рівня
  7. Увійти до сотні найкращих. Місію виконано!

Для майбутніх крутих айтішників

Кажуть, діти, що починають кодити в 7 років, до 15 створюють свій перший успішний додаток, а в 16 продають його за кілька сотень тисяч доларів. Отакі тепер сини маминих подруг. Навіть, якщо ваша дитина виросте і не захоче йти в айті, навички програмування згодяться у більшості професій! Художники та скульптори створюють віртуальні витвори мистецтва, а лікарі проводять складні операції та ставлять діагнози за допомогою спеціальних програм. Мови програмування вже вважаються одним із найважливіших хард скілів. Думаємо, що в майбутньому їхня значущість лише зростатиме.

Code Rocket

Хто мріє про космічне вивчення програмування? Code Rocket від Let’s Start Coding створена для дітей від 8 до 12 років. За допомогою набору можна зробити аж 21 проєкт – від простішого до складного, щоб поступово вивчати особливості коду.

Code Rocket
Code Rocket

Ракета підключається до комп'ютера через USB для створення програм, кожна з яких показує можливості певного шматка коду. Таким чином, дітям легко зрозуміти та запам'ятати принципи програмування, адже можна одразу побачити результат роботи. Наприклад, як загоряється світло на ракеті. Коли все стає більш-менш зрозумілим або занадто простим, час переходити до спеціального виклику – "Полювання на помилки". Це завдання, яке потребує максимум знань та уважності, адже треба шукати й виправляти неточності в коді, щоб він запрацював.

Досліджуйте альтернативні джерела енергії

Діти по всьому світу давно стали голосом кліматичних протестів. Вони відмовляються від пластику та вигадують інноваційні проєкти для очищення середовища, перероблення сировини чи добування альтернативної енергії. З останнім допомагають STEM-набори, присвячені, власне, цій чудовій концепції. Можливо, іграшки на сонячних батареях, енергії вітру чи води надихнуть когось із дітей на неймовірні винаходи в майбутньому!

Magical Microbes MudWatt STEM Kit

Magical Microbes MudWatt

Цей набір – чудовий спосіб узаконити ігри з грязюкою, під час добування альтернативної енергії! Усе працює дуже просто: наповніть ємність землею з вашого подвір'я, у якій є необхідні мікроби; стежте за показниками датчиків через мобільний застосунок або вручну за допомогою інструкції та таблиць. Можна додати всередину органічне сміття з холодильника, щоб пришвидшити розмноження мікробів та збільшити кількість енергії. Її має вистачити для зарядки електронного годинника, а якщо поєднати кілька наборів, то й для складніших пристроїв. Уявіть лишень – скільки електрики виробить український чорнозем!

Цікава наука без формул та задач

Сучасним дітям важко концентрувати свою увагу на нудній теорії. Зате вони швидко все розуміють та запам'ятовують під час веселих практичних занять. Є неймовірна кількість крутих конструкторів, наукових наборів, головоломок і книжок, що здатні розпочати справжню революцію в школах! Такі іграшки не лише навчають, а й надихають на нові звершення й відкриття. А хіба не це головне завдання навчального процесу?

Gravitrax Interactive Track System

З набором Gravitrax ніколи не буде нудно, адже є безліч способів його скласти. Наша мета – збудувати трасу, якою куля сама докотиться до фінішу. А щоб це зробити, потрібно застосувати знання про гравітацію, магнетизм та кінетику.

Gravitrax Interactive Track System

Концепція відкритого будівництва дозволяє раз по раз конструювати інакшу трасу під час нової гри. Жодних меж для фантазії! Забавка створена для дітей від 8 років, однак навіть дорослим буде цікаво нею гратися. Є стартовий набір для початківців, який містить елементи траси та гармати, і стартовий набір XXL, де, крім гармат, є петлі та молот. А ще існують розширення до наборів, з якими можна будувати ще незвичніші шляхи.

Crayola Liquid Science Kit for Kids

Яскравий набір для експериментів, що поєднує у собі креативність, інженерію, математику та науку, зокрема хімію. Матеріалів вистачить для 20 різноманітних та цікавих дослідів. Компанія Crayola подбала про те, щоб забезпечити яскраві кольори й тактильність, які надзвичайно необхідні під час навчання дітей 7-10 років. От тільки радимо запастися газетами та паперовими рушничками, бо юні винахідники можуть захопитися й додати роботи пральній машині.

Youtube video

Забавки для наймолодших дітей

Маленькі діти найдопитливіші й дуже важливо цю допитливість задовольняти! Колись використовували горох та квасолю, щоб розвивати дрібну моторику рук, та вирізали фігури з картону для вивчення кольорів. Утім зараз є STEM-іграшки, які тоді нікому й не снилися! Виробники піклуються про міцні та безпечні матеріали, щоб уникнути ризику поранень і алергій. Тому забавки подобаються не лише малечі, а й батькам, що завдяки їм мають час на відпочинок і власні справи.

Magna-Tiles

Magna-Tiles – це кольоровий магнітний конструктор для дітей від 3 років. Завдяки своїй незвичній формі він дозволяє зводити замки, дороги, вежі й узагалі все, на що вистачить уяви.

Magna-Tiles 1
Magna-Tiles 2
Magna-Tiles 3
Magna-Tiles 4

За допомогою блоків конструктора можна ще й вивчати геометрію: наприклад, складати фігури з окремих фракцій, познайомитися з площею та периметром. Набір вироблений з екологічних, безпечних та міцних матеріалів. Він точно прослужить дуже довго – з моменту розвитку дрібної моторики у трирічок – до перших уроків математики в початковій школі.

Youtube video

Творимо по-науковому!

До STEM давно додали літеру «А», і перетворили в STEAM, бо мистецтво (Art) – таке ж важливе для розвитку, як і точні науки. Сучасні вчені використовують картини Ван Гога, щоб вивчати турбулентність, а музиканти навчилися передавати сигнал від одного інструменту до іншого на тисячі кілометрів за допомогою програмування й інтернету. Мистецькі STEАM-забавки розвивають логіку, уяву, та ще й прищеплюють любов до прекрасного.

Sphero Specdrums

Як зацікавити музикою та наукою водночас? Sphero Specdrums – це інноваційна забавка, якою з радістю погралися б і професійні музиканти. Вона поєднує функції електронної барабанної установки, клавішних та MINI-педів (відтворення завантажених звуків під час удару по конкретному сектору).

Sphero Specdrums

Цікаво, що кольоровими клавішами й педами, з яких зчитуються звуки, можуть слугувати будь-які яскраві предмети. За допомогою кілець зі сканерами, педів, різних кольорових об’єктів і спеціального додатка для смартфона можна стати справжнім композитором! Не обмежуйте себе жанрами чи правилами – творіть на повну!

Олдскульні головоломки нового рівня

Головоломки розважають, допомагають згаяти час, розвивають логіку та стратегічне мислення. Не дивно, що чимало з них, разом із розвитком технологій, перекочували спочатку до комп'ютерів, а потім і в смартфони. У таких незвичних формах розгадувати їх іще цікавіше, а іноді й важче. Зате тепер спеціальні програми навчають, відстежують прогрес, дозволяють змагатися з друзями в цілому світі. Це той випадок, коли технології приносять величезну користь!

GoCube

Той самий Кубик Рубіка, але з ретро-дизайном та можливістю під'єднатися до смартфона чи планшету!

GoCube

Ця головоломка пройшла випробування часом, організувала довкола себе фан-клуб і навіть – власні змагання. Воно й не дивно, що її вирішили диджиталізувати. Спеціальна програма зчитує рухи в режимі реального часу через bluetooth та передає їх на екран. З її допомогою можна за одну годину навчитися складати кубик! А потім розважатися та вдосконалювати свої вміння, граючи наодинці чи з другом. Застосунок відстежує прогрес гравців, щоб ви могли змагатися у вправності з людьми з цілого світу.

Увійти до сотні найкращих. Місію виконано!

CIC Mega Cyborg Hand

Згадайте, колись ми вже розповідали вам про КіберРуку від СІС. Однак тоді вона була лиш очікуваною новинкою, а сьогодні вже стала безперечним лідером продажів у Toys4brain! Тож не дивуйтеся, якщо за посиланням КіберРуки немає в наявності – завдяки вам кожна нова партія розходиться миттєво.

Cyborg Hand

Отож, торік Гідравлічна КіберРука СІС офіційно увійшла до сотні найкращих винаходів за версією TIME! Чому? Бо це справжній прорив у галузі навчальних STEM-розваг. Роботизована рука перевершила всі очікування, а новина про конструктор, що працює на енергії води, повторює рухи руки та підходить як шульгам так і правшам, облетіла всю Земну кулю.

Youtube video

Mega Cyborg Hand спершу стала невід’ємною частиною занять і майстер-класів із моделювання й робототехніки, а згодом – найкрутішим подарунком для юних винахідників! Недивно, адже це чи не єдина іграшка, що одночасно є втіленням усіх складових STEM – науки, технологій, інженерії й математики. Як тобі таке, Ілоне Маск?

Цікавість підігріта і несила чекати на забавки для розвитку? Радимо поблукати нашим каталогом! Ви точно знайдете там щось для себе. Стежте за нами в мережах Instagram та Facebook. Обіцяємо тримати вас у курсі подій, швидко знайомити зі світовими новинками й розповідати ще більше про STEM!

Команда Toys4brain.

Копіювання матеріалів з сайту toys4brain.com.ua дозволяється тільки за умови вказівки авторства і розміщення зворотнього текстового посилання на кожен скопійований контент.

Відгуки клієнтів

uk
Українська Русский
Чат з продажів
 Українська у мережі
 Техпідтримка не у мережі
Контакти
Телефон:
Зворотний дзвінок
Email:
Чат з продажів
Контакти