ТОП-10 найкращих роботів для дітей

16.07.2018

Іграшки для дітей пройшли довгий шлях до того, щоб стати такими крутими та різноманітними, які вони є сьогодні. Обожнювані сучасними дітьми роботи-іграшки раніше були чимось з розряду фантастики. Чи пам'ятаєте ви всі ті науково-фантастичні фільми останніх десятиліть минулого століття? Діти тих часів могли хіба мріяти про те, щоб опинитися у світі кіборгів, роботів і андроїдів.

На відміну від дітей, народжених у XXI столітті. Адже у них є все для того, щоб втілити це в реальність, навіть не виходячи з кімнати. Більше того, сьогодні на ринку є майже безмежна кількість варіантів подібних іграшок. Зокрема роботів, що розважають і водночас навчають. Ми розшукали кращих роботів для дітей і склали свій ТОП-10. Читайте та обирайте найкращі розумні іграшки своїм дітям.

Meccano MeccaNoid G15

Виробники іграшок прагнуть вийти на абсолютно новий рівень. Роботи, яких вони виготовляють, вражають уяву. Як ось MeccaNoid G15 - мрія будь-якої дитини, яка захоплюється роботехнікою. Одного разу ми вже писали про роботів Meccano в одному з наших ТОП-ів. І враховуючи те, наскільки вони круті, ми готові зробити це ще раз!

Meccano MeccaNoid G15

Складений MeccaNoid G15 має більш ніж 600 окремих деталей. Дитина восьми років і старше здатна самостійно впоратися зі складанням конструктора, від першого до останнього гвинтика. Робот приводиться в рух шістьма різними моторами й використовує технологію розпізнавання голосу. Великі виразні очі і рухливі руки-ноги - це те, що скоріш за все приверне вашу увагу при першому погляді на нього. Робот вміє танцювати, давати "п'ять", реагувати на команди та відгукуватися на своє ім'я.

Meccano MeccaNoid G15

Керувати ним доволі просто. Завантажте безкоштовний додаток на свій гаджет і розпочинайте знайомство з новим другом. Ще один спосіб взаємодії - голосові команди. MeccaNoid G15 знає 12 мов, і в будь-який момент ви можете змінити мову, під'єднавши робота до свого комп'ютера.

Transformer LEGO Creator Robo Explorer

ТОП кращих роботів для дітей не був би повним без випробуваних не одним поколінням дітей конструкторів LEGO.

Transformer LEGO Creator Robo Explorer

Robo Explorer - це недорогий робот-іграшка для самостійного складання трьох різних моделей: робота-дослідника, робота-птаха і робота-собаку. І нехай вони не вміють танцювати чи говорити, у порівнянні з більш розвинутими колегами, - їхні рухливі кінцівки забезпечують чималу кількість варіантів для гри.

Transformer LEGO Creator Robo Explorer

Цей набір - чудовий варіант, якщо ви шукаєте доступний і легкий у використанні конструктор для дитини. Але є й інші!

Наприклад, на toys4brainі ви також знайдете кілька цікавих аналогів. Як-от тайванські конструктори-трансформери СІС. Наприклад, конструктор 4 в 1, який містить всього 32 деталі, що дозволять скласти 4 моделі: сміливого звіра, трейлера, шестиногого цвіркуна і старого доброго дідугана. Трансформувати одну модель в іншу - легкий та швидкий процес. Також кожен робот має свій унікальний тип руху, за яким вкрай цікаво спостерігати.

Star Wars Droid Inventor Kit

Ми впевнені, що популярність цього набору обумовлена тим фактом, що космічна франшиза "Зоряні війни" без сумніву епічна. Тож який фанат не хотів б мати свою власну частинку цих фільмів?

Star Wars Droid Inventor Kit

На радість всім фанатам фантастичного всесвіту є конструктор Star Wars Droid Inventor Kit. Підходить для дітей віком від восьми років. Складаючи робота, діти дізнаються багато нового про робототехніку і зануряться в дивовижний світ улюблених фільмів. Тільки-но Дроїд готовий, можна відправляти його на місії! Не має значення, скільки вам років - ви будете в захваті від робота.

Star Wars Droid Inventor Kit

Ми вже розповідали про нього в своєму ТОП-11 кращих STEM-іграшок минулого року, але він точно заслуговує бути згаданим ще один раз.

Anki Cozmo

Говорячи про роботів, про яких сучасні дорослі могли лиш мріяти в своєму дитинстві, ми не можемо не згадати Anki Cozmo.

Anki Cozmo

Цей роботизований малюк закохує в себе з першого погляду. Ви і уся ваша родина не перестанете дивуватися тому, но що він здатний. Індивідуальність Cozmo вражає і вона є тією особливістю, яка так подобається дітям. Вчитися в процесі гри будуть всі присутні: і дитина, і робот. Кожна хвилина, проведена разом - це шанс і повеселитися, і дізнатись нові цікаві факти про робототехніку.

Anki Cozmo

Встановіть безкоштовний додаток на смартфон або планшет і під'єднайте його до робота. Cozmo вміє розпізнавати обличчя і називати імена тих, з ким грає. Він не стане чекати, поки на нього звернуть увагу. Саме Cozmo ініціюватиме веселощі! Чим більше дитина взаємодіє з роботом, тим більше варіантів гри стають доступними. Для досвідчених користувачів також передбачена можливість простого кодування.

Meccano M. A. X. (Meccano Advanced Xfactor)

M. A. X. наділений штучним інтелектом з можливістю параметризованого програмування.

Meccano M. A. X. (Meccano Advanced Xfactor)

Детальна інструкція перетворить процес складання на цікаве та просте заняття. В результаті ви отримаєте робота, грати з яким можна де завгодно і коли завгодно! Керування роботом здійснюється через додаток на смартфоні або ж шляхом натискання кнопок на його Mecca-мозку.

Meccano M. A. X. (Meccano Advanced Xfactor)

Робот Meccano має інфрачервоні сенсори, які забезпечують його гнучкість і маневровість. Дітям особливо подобається функція запису повідомлень. І якщо записане повідомлення недостатньо чітке, то робот покаже вам це, хитаючи головою.

M.A.X. - це ідеальний робот для інженерів і програмістів-початківців. Крім того, це ще й автовідповідач!

Clementoni Evolution Robot

В основі цього робота - концепція самоосвіти. Він має рухливі руки, тулуб і гусениці, що приводяться в дію чотирма електродвигунами.

Clementoni Evolution Robot

Після встановлення додатку на свій гаджет, ви отримаєте потужний інструмент для керування роботом. Просто запустіть його і виберіть один з п'яти доступних режимів: програмування, режим реального часу, режим самонавчання, танці або міміка.

Clementoni Evolution Robot

Clementoni Evolution робот видає звуки, виконує улюблені мелодії, відтворює голосові повідомлення і має цілих п'ять виразів обличчя! Це все - запорука багатьох годин навчання і веселощів. У комплект робота входить навчальний посібник, який містить багато цікавих фактів про робототехніку.

Thinkgizmos Remote Control Robot

Чи готові ви почути найграндіозніше робопривітання з усіх, що ви коли-небудь чули? Якщо так, то ви готові до того, щоб пізнати наступну іграшку з нашого списку. Звучить воно приблизно так: «Вітаю, Учителю! Чекаю твоєї команди». Англійська версія: «Greetings, Master! I await your command». Це все створює особливий настрій, чи не так?

Thinkgizmos Remote Control Robot

Але вітання - це лише вершина айсберга. Thinkgizmos Remote Control Robot - це футуристичний робот, який ходить, танцює, розмовляє, і, що найцікавіше, стріляє дисками! Для активування останньої функції, потрібно просто завантажити диски в спеціальний відсік на тулубі робота. Потім за допомогою пульта дистанційного керування починайте стрілянину.

Thinkgizmos Remote Control Robot

Обов’язково попередьте усіх, хто знаходиться поблизу, адже ці диски вилітають з робота з максимальною швидкістю.

Zoomer Dino

Цей робот - крута ідея подарунка для всіх любителів динозаврів, незалежно від віку. Zoomer Dino вміє робити все, що колись робили його прадіди. Він реве, блукає околицями та обертається навколо своєї осі. Та навіть не намагайтеся тягнути його за хвіст, якщо не хочете зіткнутися з серйозними наслідками. Як будь-який середньостатистичний динозавр, Діно не любить, коли над ним жартують. Але з огляду на те, що це ще й іграшка-робот, ви можете навчити його танцювати, гризти, ревіти та переслідувати всіх навколо.

Zoomer Dino

До речі, в нас теж є динозавр - японський T-Rex. І він теж дещо вміє! Наприклад, гарчати, ходити, а ще перетворюватись на інших динозаврів...

Крім того, ми маємо дещо, що може потягатися з ними в крутості. А саме їх близький родич - класна і спритна ящірка!

Zoomer Dino

Звуть її Робот-ящірка, і вона - копія справжньої ящірки виду Chlamydosaurus kingii (плащоносна ящірка). Іграшка оснащена інфрачервоним сенсором, який допомагає їй реагувати на зовнішні подразники. Робот має дві програми поведінки: втеча і переслідування. Ящірка швидка і спритна, зовсім як справжня!

SmartGurlz - Лялька Maria

Роботи для дітей - це не обов’язково металеві коробки на ніжках. Лялька Maria від SmartGurlz - живе свідчення того. Вона смілива, сильна і красива. Бренд SmartGurlz розвінчує міф про те, що світ STEM - лише для хлопчиків. У дівчаток є все, щоб побудувати кар'єру в науці. І цей робот може допомогти їм зробити перші кроки у напрямку до цього.

SmartGurlz with Maria DolL

В процесі гри діти вивчають основи програмування і кодування. Для початку гри встановіть безкоштовний додаток на гаджет і з його допомогою відправляйте ляльку на різні завдання: танці, модні покази, курси з подолання перешкод тощо. Для того, щоб освоїти перші базові знання з програмування, буде потрібно менш як 24 години.

SmartGurlz with Maria DolL

Ця навчальна іграшка - чудовий вибір як для дівчаток, так і для хлопчиків. Все залежить тільки від бажання та зацікавленності вашої дитини!

Infantino Sensory Discovery Robot

Сучасні шестимісячні діти мають унікальну можливість приєднатися до світу високих технологій разом з брендом Infantino.

Infantino Sensory Discovery Robot

Sensory Discovery Robot - це безпечна і захоплива іграшка для найменших. Досліджуючи робота на дотик, малюк дізнається більше про різні текстури. Робота можна торкатись, вивчати і навіть жувати! Обертаючи голову робота і перевертаючи його догори ногами, діти познайомляться зі світом світла і звуку.

Infantino Sensory Discovery Robot

Причина популярності іграшок Infantino в тому, що вони створені спеціально для маленьких дітей. Sensory Discovery робот має невеликі розміри, ідеальні для маленької дитячої долоньки. Це забезпечує максимальну зручність гри. А ще він такий милий! І малюки, і матусі, і навіть серйозні татусі його просто обожнюють!

Замість епілогу...

В останні роки майже кожен рейтинг чи огляд товарів для дітей містить розумні іграшки, роботів та забавки з програмування. І це ще один доказ того, що той світ, про який ми читали чи бачили у кіно, вже поруч з нами.
І це чудово! Адже сучасні технології роблять наше життя простішим і значно цікавішим. Якщо сумніваєтесь, тоді спитайтесь у головних експертів з розваг - дітей. А краще оберіть їм у подарунок одну з тих фантастичних штук, про які ми вам щойно розповіли

Копіювання матеріалів з сайту toys4brain.com.ua дозволяється тільки за умови вказівки авторства і розміщення зворотнього текстового посилання на кожен скопійований контент.

Відгуки клієнтів

uk
Українська Русский
Чат з продажів
 Українська не у мережі
 Техпідтримка не у мережі
Контакти
Телефон:
Зворотний дзвінок
Email:
Чат з продажів
Контакти