ТОП 10 розвивальних іграшок 2018 року

24.01.2019

Для toys4brain 2018 рік був насиченим! Ми росли, розвивались, ділилися своїми знахідками, досліджували та експериментували. Маємо надію, ваш минулий рік був не менш яскравим!

Підбити підсумки ми вирішили вже звичним способом – розповісти про десяток найкращих розвивальних іграшок, які здійснили справжній прорив у 2018 році. І переможцями стали іграшки з трьох категорій: програмування, інженерія та електроніка. Червоний килим розстелили, попкорн приготували, подих затамували, можна починати!

Електронні фаворити

Avengers Hero Inventor Kit: Every Inch the Hero

Avengers Hero Inventor Kit – це набір 2 в 1. З його допомогою дитина зануриться в дивовижний світ електроніки, в якому немає місця паянню та складним термінам. Також це можливість випробувати свої сили в програмуванні та кодуванні, залишаючись при цьому в розпалі гри. Мета – скласти суперрукавичку, що здатна надати дитині суперсилу для навчання та веселощів!

Avengers Hero Inventor Kit

Іграшка, з якою дитина перетвориться не на одного, а одразу на сімку найкращих месників-супергероїв. Передусім необхідно завантажити застосунок Hero Inventor, що доступний для Android та iOS. Він допоможе вам упоратись із сімома так званими етапами, кожен з яких присвячений певному супергерою та його суперсилі. На кожному рівні дитина буде виконувати від 2 до 4 завдань. Деякі з них потребують зняття рукавички для її модифікації. Інші можна виконати, програмуючи іграшку в застосунку.

Klutz Maker Lab Circuit Games

Klutz Maker Lab Circuit Games

Ви любите настільні ігри? Цікавитесь електронікою? Тоді вам точно варто звернути увагу на Klutz Maker Lab Circuit Games! Адже це не просто електронний набір, а п’ять справжніх ігор, які вам доведеться скласти власними руками.

За допомогою детальної інструкції та кольорових зображень ви створите ігри «Нагодуй акулу», «Вікторина», «Азбука Морзе, «Космічна петля» та «Операція». Саме вони покажуть вам, як електричний струм тече по колу. Просто приєднайте батарейку зі світлодіодами та проводами і спостерігайте за тим, як оживають ваші творіння!

Вивчайте основи електроніки, створюйте з нуля і розважайтеся в компанії друзів і сім'ї!

SmartLab Toys Smart Circuits Games & Gadgets Electronics Lab

Увімкніть веселощі! Почніть зі складання 50 схем, інструкції до яких ви знайдете в посібнику. Ви дізнаєтесь про основні поняття електроніки: що таке і навіщо потрібний струм, резистори, провідники, комп’ютерні програми, світлові хвилі й інші не менш важливі факти. Ви отримаєте 50 справжніх ігор та інших гаджетів, які можна використовувати з користю та без.

SmartLab Toys Smart Circuits Games & Gadgets Electronics Lab

Це стане своєрідною підготовкою до самостійного плавання, в якому можливості для фантазії та експериментів нескінченні. Там ви зможете створити власні витвори. 10 інтелектуальних модулів та один потужний мікропроцесор, що не знає обмежень, роблять це можливим!

Smart Circuits Games & Gadgets Electronics Lab – це не лише схеми, але й 3D-конструювання. Усе завдяки багатомірним модульним платам, які можна поєднувати в будь-якому порядку. Електротехніка в дії!

Програмування, кодування і чаклунство

Botley™ The Coding Robot Activity Set

Botley™ The Coding Robot Activity Set

Підготовка до школи – це серйозна справа. І поки одні батьки фокусуються на читанні та письмі, інші підступають до цього питання сучасніше.

Розвивальні іграшки для п’ятирічних малюків, які їх навчать програмуванню? Може здатись, що це занадто, але робот Botley доводить, що це не так! Він стане відмінним провідником у світ кодування та робототехніки. Жодних гаджетів, смартфонів, застосунків та зависання перед екраном. Лише жива взаємодія з електронним маленьким другом!

Дитина може дати команду Botley рухатись уперед, розвертатись, виявляти предмети та обминати їх, але і це не все! Довжина одного кроку робота – 20 см, а за один раз його можна запрограмувати зробити до 80 різних рухів.

Підсумовуючи, скажемо, що Botley – це безліч варіантів гри, постійна залученість дитини до процесу, а також можливість постійно модифікувати іграшку за допомогою додаткових аксесуарів. Чудовий вибір!

Youtube video

Kano Harry Potter Coding Kit

Час справжньої магії, чаклунства та програмування! Для цього зовсім не обов’язково чекати на сову з Гоґвортсу та вбігати в цегляну стіну. Все, що вам потрібно – це набір Kano для вивчення кодування за мотивами книг про Гаррі Поттера.

Kano Harry Potter Coding Kit

У наборі ви знайдете три частини чарівної палички, дві батареї ААА, кнопку, покрокову інструкцію, наліпки та постер, на якому показані основні рухи чарівної палички.

Уся магія буде відбуватись на екрані вашого ноутбука або планшета. Ще вам треба буде завантажити застосунок, додати та з’єднати усі деталі чарівної палички разом. Після цього можете сміливо братися до експериментів. Усього передбачено 70 завдань, при виконанні яких ви дізнаєтесь більше про програмування та кодування. Також ви змусите пір'я літати, кубки множитися, вогонь текти, гарбуз рости з дивовижною швидкістю, та робитимете інші неймовірні речі!

Youtube video

Обов’язково спробуйте створити власне заклинання й поділитись ним з іншими чарівниками у світі Kano!

Makeblock Neuron Explorer Kit

Neuron Explorer Kit дасть вам змогу відчути себе справжнім програмістом-дослідником! Ви будете будувати, творити та експериментувати, водночас дедалі більше заглиблюючись у захопливий світ програмування.

Makeblock Neuron Explorer Kit

У комплекті набору понад десять програмованих електронних блоків, що дозволять вам за лічені секунди створити безліч електронних гаджетів (наприклад, підставку для смартфона, розумну годівницю для тварин або робота, який поливає квіти за графіком). Для цього просто з’єднайте блоки в необхідній послідовності та запрограмуйте ланцюжок, використовуючи застосунок Neuron чи спеціальні давачі.

Neuron Explorer Kit – це розвивальна іграшка. І розвиває вона не лише вашу дитину; вона й сама модифікується та покращується в процесі! Програми, запропоновані в інструкції користувача, - це лише початок історії. Цей набір дає вам змогу також створювати власні програми! А ще доповнювати набір деталями LEGO, якщо ви їх маєте. Сумісність перевірено!

Creative Coder Kit

Creative Coder Kit

Спінер уже не той! Забавка, яку обожнюють діти, дорослі й коти, виходить на новий рівень разом з цим набором. Тепер вона не просто ще один пилозбірник у вашій хаті. Відтепер це розвивальна іграшка, що допомагає вивчати кодування і програмування.

Виглядає вона як маленький пристрій, який носять на руці. Для його складання вам знадобиться 15 хвилин часу і жодних інструментів. Потім запрограмуйте його в спеціальному застосунку на свій розсуд. Девайс буде мерехтіти, світитись та гойдатись, реагуючи на ваші рухи. Звісно, його можна перепрограмувати по-іншому, коли вам захочеться чогось нового!

Використовуйте іграшку для створення світлового меча або урізноманітніть з її допомогою процес чищення зубів. Прилаштуйте її до самоката або велосипеда, щоб освітлювати собі шлях!

Youtube video

Creative Coder Kit розвиває винахідливість, навчаючи при цьому програмуванню та кодуванню.

Розвивальні іграшки для інженерів та архітекторів

ARCKIT

Іграшка для тих, кому недостатньо простих дерев’яних конструкторів. ARCKIT – це набір ірландського походження, з яким навіть дитина зможе відчути себе архітектором!

ARCKIT

На сайті виробника можна знайти набори для початківців та професіоналів. Також ви зможете скласти модель, самостійно обравши компоненти для майбутніх будівель. Таким чином, це універсальний варіант, що підходить і дітям як розвага, і дорослим, як джерело натхнення і спосіб реалізації своїх ідей.

Youtube video

Деталі конструктора легко з'єднуються між собою, тож ви зможете змінювати ваш витвір безліч разів. Поки не досягнете досконалості!

Magformers Super Brain Set

Набір для тих, хто любить тривимірні моделі та хотів би змусити їх літати та їздити. Magformers Super Brain Set містить 209 деталей, що кріпляться одна до одної за допомогою вбудованих магнітів.

Magformers Super Brain Set

Такий конструктор розвиває дитячу фантазію і цікавість, адже створити можна необмежену кількість моделей! Також в процесі гри дитина зможе познайомитися з багатьма математичними поняттями та явищами: радіусом, діаметром, колом та з іншими геометричними формами.

Малюків, далеких від шкільних уроків математики, такий набір познайомить із поняттями кольору і форми, допоможе розвинути дрібну моторику і дослідити магнітну силу. Запросіть друзів або родину, щоб навчитись працювати в команді та не боятись висловлювати свою думку!

Youtube video

Magformers Super Brain Set – це 2D і 3D-моделювання усіх форм та розмірів, з яким впорається дитина будь-якого віку.

Erector by Meccano Kits

Набір 25 в 1 містить справжні інструменти та шестивольтний електродвигун. З ними ви отримаєте справжній та незрівнянний інженерний досвід! Зможете створити 25 різних рухомих моделей, використовуючи підказки в інструкції користувача.

Erector by Meccano Kits

Знайдеться місце і для вашої креативності! Просто відкиньте якомога далі готові рішення і використайте свій досвід та уяву для створення чогось цілком нового. Металеві деталі пробудять у дорослих почуття ностальгії, а діти зможуть відчути себе вмілими інженерами.

Фінальна промова

Ідеї STEM все глибше проникають у розум сучасних батьків. І все частіше для своїх дітей вони обирають саме розвивальні іграшки, а не лише розважальні. Втім, як ми вже зрозуміли, одне не обов’язково унеможливлює інше!

На щастя, є іграшки, які чудово виконують і розважальну, і розвивальну роль. Щойно ви ознайомились з найкращими з них. Але їх набагато більше, переконайтеся самі!

Команда Toys4brain.

Копіювання матеріалів з сайту toys4brain.com.ua дозволяється тільки за умови вказівки авторства і розміщення зворотнього текстового посилання на кожен скопійований контент.

Відгуки клієнтів

uk
Українська Русский
Чат з продажів
 Українська не у мережі
 Техпідтримка не у мережі
Контакти
Телефон:
Зворотний дзвінок
Email:
Чат з продажів
Контакти