Настільна гра Memo Games "Гра про країни"

Код: 908383
Настільна гра Memo Games "Гра про країни"
Все про товар
Опис
Доставка
Оплата
Гарантія
699.05 ₴
Сповістити
про наявність
Все про товар
Вік: 5-13
Новинка від Memo Games, яка не лише знайомить зі світом, а й розповідає про країни, їхні прапори та розташування на карті. Для дітей віком від 7 років. Читати далі
699.05 ₴
Сповістити
про наявність
Додати до обраних
699.05 ₴
Сповістити
про наявність
Опис

"Гра про країни" – пізнавальний набір для всієї сім’ї. У коробці 194 картки з різноманітними відомостями про площу, чисельність населення та столиці держав. Тепер діти легко запам’ятають найвищі точки світу, дізнаються, які континенти омиваються океанами та скільки сусідів у Шрі-Ланки, Японії, Бразилії тощо. А чи все зі шкільної програми пригадають дорослі? Перевірте!

Як користуватися

Довше граєте – більше знаєте. Проведіть сімейний вечір із користю, досліджуючи планету та вивчаючи географію. Знаходьте цікаві факти, виконуйте завдання та спробуйте відтворити мапу світу за загадковими номерами. Або влаштуйте з друзями усну чи письмову вікторину!

Набір розширює світогляд, розвиває пам’ять, ерудицію, просторове й системне мислення, збагачує мовлення. А ще сприяє кращому засвоєнню нової інформації.

Кому подарувати

Завдяки різним рівням складності "Гра про країни" сподобається як дітям віком від 7 років, так і дорослим. Чудово підходить для розвивальних гуртків та занять у групах продовженого дня. Зручно брати в дорогу.

Характеристики

Вік від 7 років
Габарити опаковання 150 мм × 100 мм × 50 мм
Мова українська
Матеріал картон
Батарейки не потрібні

Комплектація

  • Картки – 194 шт.
  • Мапа країн світу – 1 шт.
  • Інструкція з правилами гри – 1 шт.
Доставка
Оплата
Гарантія

Відгуки клієнтів

uk
Українська Русский
Чат з продажів
 Українська не у мережі
 Техпідтримка не у мережі
Контакти
Телефон:
Зворотний дзвінок
Email:
Чат з продажів
Контакти