Як здійснити оплату за банківськими реквізитами

Шановні клієнти!

Нагадуємо про можливість здійснити оплату на розрахунковий рахунок нашого магазину. Для цього при виборі способу оплати оберіть оплату за банківськими реквізитами. На вказану вами електронну скриньку прийде лист з реквізитами для здійснення оплати.

Скористайтеся одним із способів оплати за банківськими реквізитами:

  • Через касу банку. Дайте касиру банку реквізити, які ви отримали на електронну скриньку, і він проведе операцію.
  • Через термінал. Скористайтеся пропонованими підказками і внесіть необхідну суму. Обов’язково візьміть квитанцію: вона може стати у пригоді в разі непередбачуваної ситуації.
  • Через систему інтернет-банкінгу на сайті Приват24 або через додаток на мобільному пристрої. Оберіть «Усі послуги» => «Платежі» => «По Україні». Заповніть необхідні поля. Дивіться малюнки нижче.

Будь ласка, будь-яким зручним для вас способом поінформуйте нас про час здійснення оплати та внесену суму, вказавши також номер вашого замовлення.

Просимо звернути увагу, що надходження на рахунок нашого магазину коштів, переведених будь-яким з перелічених вище способів, відбувається впродовж 1-3 робочих днів. Оплачений вами товар буде відправлено одразу після зарахування коштів на наш рахунок.

Приємних покупок!

Усі послуги

Платежі

По Україні

uk
Українська Русский
Чат з продажів
 Українська у мережі
 Техпідтримка не у мережі
Контакти
Телефон:
Зворотний дзвінок
Email:
Чат з продажів
Контакти