Доступні способи оплати

Клієнти нашого інтернет-магазину можуть оплатити своє замовлення будь-яким із наведених нижче способів. Кожен з них гарантує оперативне та надійне відправлення оплати одержувачу. Будь ласка, зверніть увагу, що не допускається оплата замовлення кількома способами одночасно.

Кредитна картка

Visa Visa
MasterCard MasterCard
LiqPay LiqPay

Банківський переказ

PrivatBank ПриватБанк
Ощадбанк Ощадбанк
Raiffeisen Bank Aval Райффайзен Банк Аваль
Безготівковий розрахунок Безготівковий розрахунок

Оплата через термінал

Оплата через термінал

Післяплата

Післяплата

Вибір способу оплати

Вибравши один або декілька товарів з нашого каталогу, натисніть кнопку "У кошик". Після заповнення даних, необхідних для відправлення товару, та вибору служби доставки, система спрямує вас на перелік доступних платіжних систем. На цій сторінці міститься детальна інформація про кожен із способів оплати, а також можливі додаткові комісії.

Підтвердження замовлення

Після прийняття замовлення, ми надішлемо вам лист-підтвердження з детальною інформацією про ваше замовлення та усією необхідною інформацією про оплату. Тому при оформленні замовлення просимо вас вказувати точну адресу електронної пошти.

Онлайн оплата LiqPay

Якщо ви власник Visa або Mastercard, оплатіть товар онлайн за допомогою платіжної системи LiqPay від ПриватБанку. Для цього, під час оформлення замовлення, оберіть потрібний тип оплати, а далі дотримуйтесь підказок. Це зручно, зрозуміло та безпечно. Платіжна система має сертифікати GoDaddy Secure Web Site, Verified by Visa та MasterCard SecureCode.

Оплата через банківський переказ

Оплату можна здійснити в касі відділення будь-якого банку. Для юридичних осіб можлива оплата в формі безготівкового розрахунку. Детальнішу інформацію ми повідомимо вам в електронному листі. Пересилаючи платіж банківським переказом, переконайтесь в сплаті необхідної комісії. Детальніше про оплату на розрахунковий рахунок.

Оплата кредитною карткою. Електронні перекази

Якщо при оформленні замовлення на нашому сайті, ви вибрали один із методів електронних платежів або оплату за допомогою Visa \ MasterCard, система автоматично переспрямує вас на сторінку відповідної платіжної системи.

UPC – безпечні та швидкі платежі для України по картках в Інтернеті, зручна система прийняття інтернет-платежів для торгових і сервісних підприємств, послуги платіжного шлюзу, аутентифікація власників карток.

Оплата через термінал

Ви можете оплатити ваше замовлення готівкою без решти або банківською картою через термінал самообслуговування в нашому представництві у Львові.

Післяплата

Ви також можете скористатись способом оплати "післяплата". Розрахунок післяплатою здійснюється при отриманні товару на складі (або за конкретною адресою при адресній доставці). Комісію за переказ сплачує покупець, розмір комісії залежить від вибраної служби доставки.

Заходи безпеки

Ми використовуємо протокол захищеної передачі даних через Інтернет (SSL), що повністю відповідає міжнародним вимогам безпеки електронної торгівлі. Щоб запобігти будь-якому несанкціонованому втручанню, всі замовлення шифруються.

Політика ціноутворення

Інтернет-магазин Toys4brain.com.ua завжди пропонує актуальні та вигідні ціни на весь асортимент STEM-іграшок.

Ми залишаємо за собою право в будь-який час вносити зміни в ціни на товари, представлені на сайті. Серед іншого це стосується можливих помилок в розрахунку цін.

Додаткова комісія

Загальну вартість замовлення складають: вартість товару в день замовлення, витрати на доставку і комісія платіжної системи.

Пересилаючи платіж банківським переказом, переконайтесь в сплаті необхідної комісії. Ми надсилаєм клієнту лише повністю оплачене замовлення.

Повернення товару і грошове відшкодування

Поверненню підлягає лише повністю укомплектований товар в оригінальному упакуванні, включно з аксесуарами, інструкціями користувача, документацією і т.д.

Затрати на доставку та повернення товару оплачує виключно покупець. Таким чином, суму грошового відшкодування становить різниця між вартістю замовлення і витрат на його доставку.

Будь ласка, зверніть увагу, що рішення щодо грошових відшкодувань приймаються індивідуально для кожного окремого випадку.

Повернути придбаний товар можна лише після нашого письмового повідомлення про можливість грошового відшкодування.

Додаткова інформація:

uk
Українська Русский
Чат з продажів
 Українська не у мережі
 Техпідтримка не у мережі
Контакти
Телефон:
Зворотний дзвінок
Email:
Чат з продажів
Контакти