Книга JavaScript для дітей - Морґан Нік

Код: 876348
Книга JavaScript для дітей - Морґан Нік
Все про товар
Опис
Доставка
Оплата
Гарантія
309.54 ₴
Сповістити
про наявність
Все про товар
Вік: 5+
Книга-самовчитель, з якою дитина вивчить основи програмування і створить круті онлайн-ігри. Читати далі
309.54 ₴
Сповістити
про наявність
Додати до обраних
309.54 ₴
Сповістити
про наявність

Також вас можуть зацікавити

Складіть та запрограмуйте практичний LED-світильник. Електронні частини попередньо змонтовані та готові до використання. Японський бренд.
ID: 864066
Створіть унікального робота, якого можна запрограмувати без використання комп'ютера всього лише натисканням кнопки. Японський бренд.
ID: 864068
Розвивайте креативні навички і створюйте програмовані LED-ліхтарики з пластикових пляшок або інших підручних матеріалів. Японський бренд.
ID: 866004
Зберіть зручний дверний дзвінок, вивчивши як працює замкнене коло електричного струму, що перетворює металевий гвинт на магнітний молоток. Конструктор не тільки пояснює закони електромеханіки, але також є крутим науковим гаджетом.
ID: 863832
Склавши та запрограмував робота-пожежника, ви отримаєте розумну машинку з вентилятором, який буде вмикатись при виявленні джерела вогню. Посібник споживача в електронному форматі англійською мовою.
ID: 892702
Опис

Про що розкаже ця книга?

JavaScript для дітей — веселий посібник, вступ до основ програмування, із яким ви крок за кроком опануєте роботу з рядками, масивами та циклами, інструментами DOM та jQuery та елементом canvas для малювання графіки. Ви зможете писати та модифікувати HTML-елементи для створення динамічних веб-сторінок та напишете класні онлайн ігри "Знайди захований скарб", "Шибениця" та "Змійка". У цій книжці — безліч цікавих прикладів та кумедних ілюстрацій, а завдання з програмування наприкінці кожного розділу надихнуть на створення власних приголомшливих програм. Утнімо щось крутецьке із JavaScript!

Чому книги?

Книга – це звичне і доступне джерело знань. Світ навколо змінюється, а учні від малого до великого досі носять підручники в школи і університети. Ми пропонуємо книги, створені з думкою про дітей. У них якісний папір, яскраві ілюстрації, зрозумілі слова та захопливі історії, які нікого не залишать байдужим. Розбавте полицю зі шкільними підручниками, полегшіть навчання. З цими книгами воно стане по-справжньому цікавим.

Характеристики

Автор Морґан Нік
Переклад Агаджанян Назарій
Ілюстрації Ліповача Міран
Мова українська
Рік видання 2018
Вік 7+
К-ть сторінок 408
Вага 796 г
Розміри 165×215 мм

Додаткова інформація

PDF Завантажити приклади кодів з книги.

PDF Завантажити завдання з програмування.

Доставка
Оплата
Гарантія

Відгуки клієнтів

uk
Українська Русский
Чат з продажів
 Українська не у мережі
 Техпідтримка не у мережі
Контакти
Телефон:
Зворотний дзвінок
Email:
Чат з продажів
Контакти