Модульний робот-дрон Makeblock Airblock Overseas version Gift Pack, STEM-конструктор

Код: 874514
Модульний робот-дрон Makeblock Airblock Overseas version Gift Pack, STEM-конструктор
Все про товар
Опис
Відео
Доставка
Оплата
Гарантія
5076.21 ₴
Сповістити
про наявність
Все про товар
Вік: 8+
Модульний STEM-комплект для самостійного складання справжнього повнорозмірного робота-дрона, що може бути трансформований в інші форми і моделі. Читати далі
5076.21 ₴
Сповістити
про наявність
Додати до обраних
5076.21 ₴
Сповістити
про наявність

Також вас можуть зацікавити

Склавши та запрограмував робота-пожежника, ви отримаєте розумну машинку з вентилятором, який буде вмикатись при виявленні джерела вогню. Посібник споживача в електронному форматі англійською мовою.
ID: 892702
Опис

Makeblock Airblock Overseas version Gift Pack – це модульний комплект для самостійного складання програмованого дрона, якого можна трансформувати в інших роботів. Підтримка програмного забезпечення для графічного програмування Airblock - це одна з основних особливостей цього набору. Воно дозволяє використовувати свою уяву по-максимуму, створюючи унікальні сценарії для гри з роботом. Зроблено в Шеньчжені (Китай).

Airblock Overseas

Зібрати робота - легко і швидко, це не потрубує жодних спеціальних навичок. Модулі кріпляться один до одного завдяки магнітному тяжінню. Це дає дитині можливість може експериментувати з формою дрона, приєднуючи модулі в різній послідовності.

Завантажте додаток Makeblock, за допомогою якого можна легко здійснювати управління роботом.

Кілька можливих режимів взаємодії з комплектом:

 • Дрон. Це - основна форма комплекту. Airblock Overseas містить один основний модуль і шість роторів. Основний модуль оснащений трьома вбудованими світлодіодами, колір і насиченість яких можна регулювати. Також є барометр для визначення висоти, ультразвуковий давач (датчик) для вимірювання відстані, гіроскоп для вимірювання і підтримки напрямку руху та Bluetooth-модуль. До складу модулів пропелерів входять електродвигуни та пропелери з порожнистими лопатями.
 • Повітряна подушка. Розгорніть чотири з шести роторів і встановіть їх на платформу для створення транспорту на повітряній подушці. Режим Land mode перетворює його в високошвидкісний гоночний автомобіль. У режимі Water Airblock стає судном, що м'яко парить над водою.
 • Повітряна подушка
 • Вітровий одноколісний велосипед. При вертикально встановлених пропелерних модулях Airblock буде повертатися і рухатися вперед, а горизонтальні пропелерні модулі допоможуть йому на розворотах.
 • Маріонетка. Перетворіть модулі пропелерів на справжнього ляльковода. Використовуйте звичайні предмети (наприклад, паперові стаканчики) для створення рухомої ляльки, управляти якою легко за допомогою спеціального додатку, а ще гаджета.
 • Реактивний автомобіль. Airblock відмінно поєднується з кубиками LEGO, тож скористайтесь цим! За допомогою кубиків зберіть машинку будь-якої форми, кольору та розмірів. Airblock слугуватиме авіаційним двигуном, проштовхуючи повітря в зворотний від напрямку руху автомобіля бік.
Modes

Характеристики

Вага 7 кг
Живлення 7.4 В, 700 мАч
Розміри Дрон: 232 × 223 × 53 мм
Транспорт на повітряній подушці: 335 × 208 × 127 мм
Вага Дрон: 150 г
Транспорт на повітряній подушці: 195 г
Makeblock Airblock Overseas version Gift Pack
Makeblock Airblock Overseas version Gift Pack
Makeblock Airblock Overseas version Gift Pack

Відео

Youtube video

Додаток Makeblock

Завантажити додаток Makeblock для Airblock Overseas version Gift Pack.

Комплектація

 • Модульний робот-дрон Airblock Overseas version Gift Pack — 1 шт.
  • основний модуль — 1 шт.
  • платформа для транспорту на повітряній подушці— 1 шт.
  • акумулятор — 1 шт.
  • захисне покриття — 10 шт.
  • ротори — 6 шт.
  • зарядний пристрій — 1 шт.
  • кабель для зарядного пристрою — 1 шт.
Відео
Youtube video
Доставка
Оплата
Гарантія

Відгуки клієнтів

uk
Українська Русский
Чат з продажів
 Українська не у мережі
 Техпідтримка не у мережі
Контакти
Телефон:
Зворотний дзвінок
Email:
Чат з продажів
Контакти