Конструктор з шестернями Quercetti Калейдоскоп

Код: 896795
Конструктор з шестернями Quercetti Калейдоскоп
Все про товар
Опис
Відео
Доставка
Оплата
Гарантія
970.06 ₴
Сповістити
про наявність
Все про товар
Вік: 0-7
Набір різнокольорових шестерень для вивчення основ механіки та створення різноманітних рухомих моделей. Зроблено в Італії. Читати далі
970.06 ₴
Сповістити
про наявність
Додати до обраних
970.06 ₴
Сповістити
про наявність

Також вас можуть зацікавити

Набір, що знайомить дитину зі світом кольорів та форм. Містить ігрове поле та 160 різнокольорових фішок діаметром 10 мм, 15 мм і 20 мм. Зроблено в Італії.
ID: 897119
STEM набір 4M Життєвий цикл 00 04693
Додати до обраних
ID: 896117
STEM-набір 4M Життєвий цикл 00-04693
447.72 ₴
268.55 ₴
Додати до обраних
У кошик
STEM-набір для вивчення стадій, які проходять живі організми протягом життя. Містить картки із зображенням шести різних тварин і рослин.
ID: 896117
Набір містить усе необхідне для створення п'яти паперових ляльок у формі тварин (поросятка, сови, мавпочки, лева та слона). Приготуйтеся до шоу!
ID: 896125
Набір, що знайомить дитину зі світом кольорів та форм. Містить ігрове поле та 280 різнокольорових фішок діаметром 10 мм, 15 мм і 20 мм. Зроблено в Італії.
ID: 900482
Бізібудиночок захоплює малюків цікавими, кольоровими деталями, які можна досліджувати годинами. З ним дитина розвиває самостійність, логіку, креатив та дрібну моторику рук! Український бренд.
ID: 902543
Опис

Quercetti Калейдоскоп – це навчальний конструктор, що знайомить дітей з основними принципами механіки. У набір входить 55 різнокольорових деталей та 6 стікерів, з яких можна створити різні рухомі моделі. Зроблено в Італії.

Відео

Youtube video

Як користуватися

З'єднуючи деталі конструктора, дитина зможе створити всілякі рухомі моделі. Можна або повторити зображені на опакуванні патерни, або придумати власну унікальну комбінацію. Є чимало різних варіантів з'єднання пластин-пазлів. Після того як основа буде готова, потрібно буде усього лиш вставити вісі та прикріпити шестерні! Потім почніть обертати руків'я – і ви побачите, як усе шестерні починають рухатися!

Кожна шестерня в наборі унікальна, що розвиває в дитині сприйняття кольору та фантазію. Усі деталі виготовлені з нетоксичного міцного пластику, який можна мити.

Кому подарувати

Калейдоскоп Quercetti призначений для дітей віком від 3 до 7 років. Набір дасть дитині можливість повеселитися та поекспериментувати, поєднуючи деталі в різній послідовності. Конструктор сприяє розвитку дрібної моторики, творчого мислення, сприйняття кольору та простору.

Характеристики

Вік 3 - 7 років

Про виробника

Італійська компанія Quercetti – це сімейний бізнес у другому поколінні, заснований в середині минулого століття. В асортименті є як забавки для найменших, так і конструктори та набори для старшокласників. Ви можете бути впевнені у високій якості та безпеці використовуваних матеріалів. Усі етапи виробництва товарів бренду (від розробки до упаковування) здійснюються в Італії. Іграшки Quercetti – це інноваційні технології, сучасний дизайн та нескінченне джерело радості та натхнення для ваших дітей.

Комплектація

 • Різнокольорові деталі — 55 шт.:
  • Великі шестерні — 6 шт.
  • Руків'я — 1 шт.
  • Білі втулки — 22 шт.
  • Маленькі шестерні — 6 шт.
  • Середні шестерні — 4 шт.
  • З'єднувальні пластини-пазли — 16 шт.
 • Стікери — 6 шт.
Відео
Youtube video
Доставка
Оплата
Гарантія

Відгуки клієнтів

uk
Українська Русский
Чат з продажів
 Українська не у мережі
 Техпідтримка не у мережі
Контакти
Телефон:
Зворотний дзвінок
Email:
Чат з продажів
Контакти