Quincy Навчальний Робот-митець Квінсі

Код: 898888
Quincy Навчальний Робот-митець Квінсі
Все про товар
Опис
Відео
Доставка
Оплата
Гарантія
3154.80 ₴
Сповістити
про наявність
Все про товар
Бренд: Quincy
Вік: 0-7
Навчіть дитину малювати, писати, читати та рахувати з веселим україномовним роботом-художником. Читати далі
3154.80 ₴
Сповістити
про наявність
Додати до обраних
3154.80 ₴
Сповістити
про наявність

Також вас можуть зацікавити

Зберіть зручний дверний дзвінок, вивчивши як працює замкнене коло електричного струму, що перетворює металевий гвинт на магнітний молоток. Конструктор не тільки пояснює закони електромеханіки, але також є крутим науковим гаджетом.
ID: 863832
Вивчення принципів роботи електродвигуна – це просто й весело. Cкладіть моторизовану машинку своїми руками та починайте розважатися!
ID: 888927
Створіть моторизовану пташку-оригамі, що кріпиться до пластикової пляшки. З цим набором ви опануєте мистецтво оригамі, вивчите основи механіки та розважитесь!
ID: 888917
Навчальний конструктор для складання сигналізації у вигляді робота, що кріпиться до дверної ручки. З ним жоден непрошений гість не потрапить до вашої кімнати!
ID: 888916
Набір для дошкільнят, з допомогою якого дитина познайомиться з поняттям часу, навчиться планувати свій день та користуватися цифровим та аналоговим годинником.
ID: 888928
Навчіться додавати та множити разом з мавпочкою-математиком! Набір для веселого та легкого освоєння основних арифметичних дій.
ID: 888930
Навчальний конструктор для складання робота-прибиральника, який здатний автоматично прибрати увесь дрібний бруд з підлоги у вашій кімнати.
ID: 896098
Перетворіть власну кухню на справжню хімічну лабораторію! Навчальний набір, що містить усі складники для проведення 33 веселих та цікавих експериментів вдома.
ID: 888921
Набір для веселих експериментів, що дозволяє повною мірою відчути магічну силу магнітного поля. Покрокова інструкція для проведення 25 експериментів в комплекті.
ID: 888923
Опис

Робот-митець, що навчає – Квінсі стане найкращим другом для дитини. Навчіть її читати, писати, рахувати та малювати під час захопливої гри. Зроблено в Китаї.

Відео

Youtube video

Як користуватися

Квінсі вміє розмовляти українською, має око, що зчитує інформацію зі спеціальних карток, та маркер, яким він малює і пише. Це веселий та дружній робот, який крок за кроком навчає дітей. Можна обрати один з чотирьох рівнів складності для навчання. Ми рекомендуємо починати з найлегшого та поступово переходити на наступні. Не встигнете оговтатися від гри, як побачите прогрес.

Спочатку оберіть і відскануйте картинку та намалюйте її разом з роботом і його інструкціями.Потім Квінсі запропонує вам підписати її. Спробуйте самостійно знайти літери для підпису та відскануйте їх перед його оком. Якщо все правильно, беріть фломастер і пишіть!

Для того щоб навчити дитину рахувати, візьміть математичні картки та покажіть їх Квінсі. Він почне малювати картинки та розповідати захопливі історії про них, а потім запропонує розв'язати завдання. Щоб перевірити відповідь, оберіть картку з відповідною цифрою та відскануйте її.

Кому подарувати

Робот стане чудовим вчителем для дітей від 3 років. З ним вони навчаться малювати, рахувати, запам'ятають літери й напишуть свої перші слова.

Характеристики

Вік від 3 років
Розмір 100 × 150 × 100 мм

Комплектація

 • Робот-митець, що навчає – Квінсі:
  • Робот – 1 шт.
  • Картки з літерами – 34 шт.
  • Картки з цифрами – 10 шт.
  • Картки для малювання – 24 шт.
  • Математичні картки – 4 шт.
  • Акумулятор – 1 шт.
  • USB-кабель для живлення – 1 шт.
  • Фломастери – 2 шт.
  • Інструкція – 1 шт.
Відео
Youtube video
Доставка
Оплата
Гарантія

Відгуки клієнтів

uk
Українська Русский
Чат з продажів
 Українська не у мережі
 Техпідтримка не у мережі
Контакти
Телефон:
Зворотний дзвінок
Email:
Чат з продажів
Контакти