Головоломка Кубік Рубіка Rubik's: 3×3×1

Код: 900371
Головоломка Кубік Рубіка Rubik's: 3×3×1
Все про товар
Опис
Доставка
Оплата
Гарантія
215.46 ₴
Сповістити
про наявність
Все про товар
Вік: 8-13
Спрощена версія Кубіка Рубіка ідеальна для початківців. Вивчіть основні принципи складання кубічних головоломок. Зроблено в Британії. Читати далі
215.46 ₴
Сповістити
про наявність
Додати до обраних
215.46 ₴
Сповістити
про наявність
Опис

Кубік Рубіка Rubik's: 3×3×1 — це спрощена версія популярної у світі головоломки, що розвиває логіку, просторове мислення та планування. Почніть з неї, щоб з часом складати більші та складніші Кубіки Рубіка.

Як грати

  1. Кубик 3×3×1 має 9 білих клітинок з однієї сторони, 9 жовтих з іншої, а також по 3 зелені, оранжеві, сині та червоні з боків. Існує всього лише 192 комбінації для цієї версії головоломки. Тому, вона ідеальна для початківців.
  2. Розміри та форма кубика дозволяють носити його з собою навіть у кишені джинсів. Тож, він врятує від нудьги в довгій черзі, подорожі, на шкільній перерві чи відволіче мозок від рутини, коли це знадобиться.

Кому подарувати

Головоломка створена для дітей від 6 років. Вона розвиває логіку та дозволяє з часом переходити до складніших версій гри.

Характеристики

Вік від 6 років
Кількість гравців 1

Про виробника

Перший прототип всесвітньо відомої іграшки-головоломки кубік Рубіка був створений угорським скульптором і професором архітектури Ерне Рубіком у 1974 році. Щоб розв'язати головоломку, у нього пішло понад місяць! Тоді Ерне Рубік і не підозрював, наскільки популярним стане його винахід.

За останні 40 років кубік Рубіка зазнав значних змін. Ви могли бачити його в кіно, йому присвячували виставки та фестивалі (на яких десятки людей намагалися якомога швидше скласти головоломку), а у 2015 році іграшку навіть додали у Національний зал слави іграшок США. До речі, світовий рекорд зі складання кубіка Рубіка – 4,22 секунди (належить Феліксу Земдегсу з Австралії).

Toys4brain пропонує оригінальні кубіки Рубіка, що відрізняються кольоровою гамою, формою і способом складання. Такі головоломки сприяють розвитку дрібної моторики, уважності, логічного мислення та пам'яті. Вибирайте свою іграшку, і хто знає, можливо саме ви станете наступним рекордсменом зі складання кубіка Рубіка?

Комплектація

  • Головоломка Кубік Рубіка Rubik's: 3×3×1:
    • Кубик 3×3×1  — 1 шт.
Доставка
Оплата
Гарантія

Відгуки клієнтів

uk
Українська Русский
Чат з продажів
 Українська не у мережі
 Техпідтримка не у мережі
Контакти
Телефон:
Зворотний дзвінок
Email:
Чат з продажів
Контакти