Настільна гра Tactic Alias дорожня версія (українською мовою)

Код: 895798
Настільна гра Tactic Alias дорожня версія (українською мовою)
Все про товар
Опис
Доставка
Оплата
Гарантія
308.28 ₴
Сповістити
про наявність
Все про товар
Вік: 8+
Дорожня версія гри Alias українською мовою містить 800 слів для пояснення. Використовуйте уяву, щоб пояснити слово, не називаючи його! Зроблено в Фінляндії. Читати далі
308.28 ₴
Сповістити
про наявність
Додати до обраних
308.28 ₴
Сповістити
про наявність

Також вас можуть зацікавити

Туристи хотіли б побачити якомога більше архітектурних пам'яток за мінімум часу! Ваша задача – допомогти їм, і при цьому бути спритнішими, ніж ваші конкуренти. Зроблено в Фінляндії.
ID: 895952
Вивчайте справжні Чудеса світу, їхнє розташування та покращуйте англійську під час веселої гри з сім'єю чи друзями. Зроблено в Фінляндії.
ID: 898708
Опис

Дорожня україномовна версія всесвітньо відомої гри Tactic Alias Original, що з'явилася у Фінляндії у 1995 році. Мета гри – пояснити написані на картках слова своїм партнерам по команді.

Перевага цієї версії гри – її компактність. Якщо ви збираєтеся у подорож, то вам варто обов'язково взяти її з собою! Час у дорозі пролетить непомітно, адже така маленька коробочка містить понад 800 слів! І все, що від вас вимагається – це уява, швидкість реакції та уважність.

Як грати

Мета гри – пояснити написані на картках слова своїм партнерам по команді, фактично не називаючи слово, що пояснюється. Використовуйте синоніми та антоніми, звуки або рухи. Кожна команда намагається вгадати якомога більше слів за одну хвилину.

Що розвиває

Гра розвиває ораторські навички, уяву та уміння працювати в команді.

Кому подарувати

Мінімальний вік гравців – 10 років. Підходить всім, хто часто подорожує та полюбляє проявляти ораторські навички по максимуму.

Про виробника

Настільні ігри Tactic – це безпрограшний варіант, якщо ви прагнете розвинути логіку та приємно провести час в компанії друзів або сім'ї. В асортименті бренду ви знайдете ігри, розраховані як на дорослих, так і на найменших. Для виробництва товарів Tactic використовуються лише найякісніші матеріали, безпечні для дітей. Вибирайте свою настільну гру, запрошуйте друзів та починайте розважатися!

Характеристики

Вік 10+
Кількість гравців 4+
Час гри 60+ хв
Розмір коробки 0.11 см × 0.18 см × 0.036 см

Комплектація

 • Настільна гра Tactic Alias дорожня версія (українською мовою):
  • блокнот для записування балів — 1 шт.
  • олівець — 1 шт.
  • 50 двосторонніх карток (по 8 слів на кожному боці)
  • пісочний годинник — 1 шт.
  • інструкція — 1 шт.
Доставка
Оплата
Гарантія

Відгуки клієнтів

uk
Українська Русский
Чат з продажів
 Українська не у мережі
 Техпідтримка не у мережі
Контакти
Телефон:
Зворотний дзвінок
Email:
Чат з продажів
Контакти