Настільна гра Tactic Руммі (дорожня версія)

Код: 895951
Настільна гра Tactic Руммі (дорожня версія)
Все про товар
Опис
Доставка
Оплата
Гарантія
268.55 ₴
Сповістити
про наявність
Все про товар
Вік: 8-13
Захоплива дорожня гра, мета якої – позбутися від усіх карток на руках, виклавши їх на столі у певній послідовності. Призначена для дітей старше 10 років. Зроблено в Фінляндії. Читати далі
268.55 ₴
Сповістити
про наявність
Додати до обраних
268.55 ₴
Сповістити
про наявність

Також вас можуть зацікавити

Туристи хотіли б побачити якомога більше архітектурних пам'яток за мінімум часу! Ваша задача – допомогти їм, і при цьому бути спритнішими, ніж ваші конкуренти. Зроблено в Фінляндії.
ID: 895952
Настільна гра Granna IQ Сімейки
Додати до обраних
ID: 898681
Настільна гра Granna IQ Сімейки
199.26 ₴
179.17 ₴
Додати до обраних
У кошик
Проста гра познайомить дітей з різними видами тварин, їхніми етапами життя та іншими особливостями, а найменші зможуть скласти кольоровий пазл. Зроблено в Польщі.
ID: 898681
Дізнайтеся більше про життя веселих дельфінів з цією дорожньою магнітною грою. Зроблено в Бельгії.
ID: 898703
Вивчайте справжні Чудеса світу, їхнє розташування та покращуйте англійську під час веселої гри з сім'єю чи друзями. Зроблено в Фінляндії.
ID: 898708
Опис

Tactic Руммі – це захоплива настільна гра для усієї родини. Це дорожня версія, тому до інших її переваг варто також додати компактність. Беріть її у подорож, щоб час в дорозі промайнув непомітно!

Правила гри здаються простими, і навчитися грати в Руммі дійсно нескладно. Але усього кілька раундів і ви зрозумієте, що все не так просто! І хоч офіційно ця настільна гра призначена для дітей від 10 років, для дорослих вона також зможе стати неабияким випробуванням.

Як грати

Гра Руммі містить 104 ігрові плитки-картки, чотири підставки та два джокери. На початку гри плитки-картки потрібно перемішати, після чого кожен гравець має взяти 14 карток. Решту плиток-карток необхідно покласти на стіл лицьовим боком донизу.

Мета гри – першим позбутися усіх карт, що ви тримаєте у руках, виклавши їх на столі у певній послідовності. Робити це потрібно згідно з інструкцією, яка також входить у набір.

Що розвиває

Граючи в Tactic Руммі, діти стають більш винахідливими та терплячими. Також гра сприяє розвитку логічного мислення, уяви, логічного мислення та зорової пам'яті.

Кому подарувати

Гра призначена для дітей старше 10 років. Однак, впевнені, дорослі також зможуть оцінити її переваги! Якщо ви або хтось із ваших друзів чи колег любить настільні ігри, а Руммі вони ще не мають – сміливо обирайте її як подарунок на наступне свято.

Комплектація

  • Ігрові плитки-картки — 104 шт.
  • Джокери — 2 шт.
  • Підставки для плиток — 4 шт.
  • Інструкція — 1 шт.
Доставка
Оплата
Гарантія

Відгуки клієнтів

uk
Українська Русский
Чат з продажів
 Українська не у мережі
 Техпідтримка не у мережі
Контакти
Телефон:
Зворотний дзвінок
Email:
Чат з продажів
Контакти