Електронний конструктор ЗНАТОК Світло та колір (24 схеми) 70799

Код: 895281
Електронний конструктор ЗНАТОК Світло та колір (24 схеми) 70799
Все про товар
Опис
Доставка
Оплата
Гарантія
900.00 ₴
Сповістити
про наявність
Все про товар
Вік: 5+
Змішайте світлові промені різного спектру і переконайтеся, що усі кольори на екранах ваших девайсів формуються лише трьома світловими променями: червоним, зеленим і синім. Читати далі
900.00 ₴
Сповістити
про наявність
Додати до обраних
900.00 ₴
Сповістити
про наявність

Також вас можуть зацікавити

Конструктор для збирання 3D-моделі рухомого автомобіля баггі. Керувати такою машинкою можна з допомогою Android-пристрою через Bluetooth. Зроблено в Україні.
ID: 870469
Складіть просту машинку з різноманітними пристроями та експериментуйте з електрикою. Японський бренд.
ID: 866016
Набір серії "Robotist". Містить все необхідне для складання роботів, які випромінюють світло та видають звуки. Японський бренд.
ID: 866006
Що таке електрика? Дізнатися відповідь вам допоможуть три різні роботи з набору: машинка з мотором, машинка з пропелером і маленький ліхтарик. Японський бренд.
ID: 866003
Складіть просту машинку, машинку з пропелером та машинку на сонячній батареї (не входить в набір) для проведення веселих наукових експериментів. Японський бренд.
ID: 866015
Складіть з картону модель радіокерованої машинки, яка може виконувати команди: вперед, назад, пришвидшення, обертання і розвертання. Японський бренд.
ID: 866011
Опис

Znatok Світло і колір 70799 — це конструктор, який пояснює, як утворюються кольори на екранах електронних девайсів. У набір входить навчальний посібник з 24 світловими схемами, зібрати які під силу навіть першокласнику! Виготовлено в Китаї.

Як користуватись

Ми всі знаємо, що якщо змішати фарби білого та червоного кольорів, отримаємо рожевий колір. Деякі навіть в курсі, що для отримання зеленого кольору потрібно змішати синю та жовту фарбу. Але чи пробували ви коли-небудь змішувати світло? Цей конструктор дозволить вам це зробити, провівши кілька захопливих експериментів!

Ви дізнаєтеся, що всі кольори, які ви бачите на екранах смартфонів, моніторах комп'ютерів, телевізорах і рекламних щитах створюються з допомогою всього трьох кольорів: синього, червоного та зеленого.

Зовсім не так, як з фарбами, правда? І якщо при замішуванні гуаші або акварелі результат може бути складно передбачити, то світлові промені поводяться долові передбачувано. І конструктор Світло і колір від компанії ЗНАТОК вас у цьому переконає.

Кому подарувати

Конструктор призначений для дітей від 5 років. Сподобається всім, хто цікавиться електронікою. Складання схем сприяє розвитку уважності, логіки, пам'яті, творчого мислення та гарного настрою!

Про виробника

Навчальні іграшки ЗНАТОК допомагають поглиблювати знання в електроніці та конструюванні. Серед товарів бренду найвідоміші — електронні конструктори, з допомогою яких можна створювати власні винаходи та досліджувати принципи роботи різноманітних пристроїв. Електроніка з конструкторами ЗНАТОК легка та захоплива!

Характеристики

Вік 5+
Розмір коробки 350 × мм 380 мм × 240 мм

Комплектація

  • Електронний конструктор ЗНАТОК Світло та колір 70799:
    • Деталі — 60 шт.
    • Навчальний посібник українською мовою — 1 шт.

Також для роботи з конструктором вам знадобиться 2 батарейки типу АА (не входять в комплект).

Доставка
Оплата
Гарантія

Відгуки клієнтів

uk
Українська Русский
Чат з продажів
 Українська не у мережі
 Техпідтримка не у мережі
Контакти
Телефон:
Зворотний дзвінок
Email:
Чат з продажів
Контакти